Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
İşte LG Gram Bilgisayar Serisi ve Özellikleri

İşte LG Gram Bilgisayar Serisi ve Özellikleri

LG gram 17 (model 17Z90N), LG gram 15 (model 15Z90N), LG gram 14 (model 14Z90N) ve 14 inç LG gram ikisi bir arada (model 14T90N) modellerinin başı çektiği LG’nin en yeni gram serisi, taşınabilir haber süreç için yeni bir standart belirlemenin yanı sıra, en şiddetli kullanıcıların muhtaçlıklarını karşılamak üzere tasarlandı. LG gram dizüstü bilgisayar serisi, şirketin daha yüksek performans sağlarken hafiflik, kompakt dizayn ve uzun pil ömrü sunma prensibine de bağlı kalıyor.

Yeni serinin merkezinde, Iris® Plus grafik kartı ve 24 GB’a kadar çift kanallı DDR4 bellek içeren 10. Nesil Intel® Core ™ işlemci bulunuyor. LG gram’ın yeni serisinde, geçen yılın modellerine nazaran grafik süreç gücünün iki katına çıkması, içerik yaratıcılarının hareket halindeyken 4K görüntüleri düzenleyebilmelerini sağlıyor. Kullanıcılar başkaca, Iris Plus ile dahili oyunların ne kadar yumuşak akışlı olabileceğine de şaşıracaklar.

Kullanıcılar, hem 17Z90N’de, hem de 15Z90N’de daha büyük bir 80Wh pil sayesinde, taşınabilirlikten ödün vermeden, priz aramak zorunda kalmadan, uzun saatler uzunluğu tasarrufun tadını çıkarabiliyorlar. Yeni LG gram, Wi-Fi 6 ile birlikte geliyor ve gelişmiş kablosuz ilişki, daha düzgün verimlilik ve daha düşük pil tüketimi sağlıyor. Yeni LG gram, farklı ve zorlayıcı tasarruf senaryolarında dahi, cihazların serin ve sessiz çalışmasını sağlamak için Mega Soğutma Sistemine sahip.

CES Inovasyon Armağanlı, kategorisinin amiral gemisi LG gram 17, taşınabilir bir form faktörü ile maksimum verimlilik arayan herkes için harika bir tahlil sağlıyor. 17 inç genişlikte, Geniş Dörtlü Genişletilmiş Grafik Serisi (WQXGA) IPS ekranı, kesin renklere sahip son radde ayrıntılı manzaralar sunuyor. Cihazın 16:10 ekranı medya, fotoğraf ve evrak düzenlerken çalışmak için daha çokça alan sağlıyor.

için tekrar tasarlanan yeni eser kümesi, kesintisiz ve 1. sınıf bir görünüm için daha çokça özellik ve minimalist bir tasarım sunuyor. Yeni LG gram 15 ve 14, markanın daha az şarj etme gereksinimi ve daha ziyade rahatlık için uzun tasarruf vadeleri sağlama mirasını sürdürüyor. LG’nin ince yapılı dizüstü bilgisayarları, 14 inçlik gövdede 15 inçlik bir ekrana ve 13.3 inçlik bir bilgisayar için tasarlanmış bir kasada 14 inçlik bir ekrana sığma kabiliyetine sahip.

LG’nin ultra taşınabilir dönüştürülebilir dizüstü bilgisayarı olan LG gram 2-in-1 (model 14T90N), bu yıl daha çokça işlevsellik ve ThunderboltTM 3 ilavesiyle geri dönüyor. Kullanıcılara, nerede olursa olsun daha üretken olma gücü veren bu çok taraflı cihaz, çekirdek DNA’sını koruyarak, ölçeği yalnızca 1.145 gramda tutan bir pakette 20 saatten ziyade çalışma vadesi sağlıyor. model LG gram’ın şimdi Türkiye satışı bulunmuyor.

LG IT Kısmı Lideri Jang Ik-hwan, “LG gram serisi, taşınabilirlik laf konusu olduğunda sanayinin beklentilerin ötesine geçmesine öncülük etmeye devam ediyor. Geçmişte, kullanıcılar performans, taşınabilirlik ve batarya ömrü arasında bir özellik seçmek zorunda kaldı. LG gram bunun artık akıllıca olmadığının kanıtı” dedi.

LG’nin CES standını ziyaret edenler (# 11100, Central Hall, Las Vegas Kongre Merkezi), LG’nin en yeni gram serisinin güç, performans ve taşınabilirliğini şahsen deneyimleyebilir. Içtimaî medyada, #LGCES2020 etiketi ile LG’den gelen vesair heyecan verici CES duyurularını takip edebilirsiniz.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Yorum Ekle