Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Iron Man (Demir Adam) Geri mi Dönüyor?

Iron Man (Demir Adam) Geri mi Dönüyor?

Marvel Sinematik Evreni’ne can veren kıvılcımı, 2008 yılının Mayıs ayında Iron Man (Demir Adam) rolü ile çakan ve Avengers: Endgame ile kesin fedakarlığı yapıp, oyunculuğu ile bizi gözyaşlarına boğan Robert Downey Jr., başları ziyadesiyle karıştıracak açıklamalara imza attı.

Yerkürenin en çok kazanan birkaç oyuncusu arasında taraf alan Robert Downey Jr.’ın Marvel – Disney iştirakine veda ettiği düşünülüyordu. Gerçi bunun yanlışsız olmadığına dair bir kanıt yok. Yeniden de Robert Downey Jr.’ın sözleri muallak. Bol armağanlı ve yetenekli Downey Jr.’a bir daha Iron Man (Demir Adam) rolünü üstlenip, üstlenmeyeceği soruldu. Aktör,  “Her şey ancak her şey mümkün. Marvel – Disney, yoluna tüm süratiyle devam ediyor. Silahlarımı ve zırhımı şimdilik arkada bıraktım ve Disney cephesindeki gelişmeleri izliyorum. Pek çok şey deniyorlar ve bu denemelerden keyif alıyorum. Neler olacağını görmeyi iple çekiyorum.” sözlerini kullandı. 

Şimdilerde Doctor Dolittle sinemasıyla tahassür giderdiğimiz Downey Jr.’ın açıklamaları, serisinin hayranlarını ziyadesiyle heyecanlandırmış durumda. Açıklamalarda her ne kadar net bir durum laf konusu olmasa da, Iron Man’in dönüşü konusunda açık bir kapı bıraktığı bir gerçek.

Yorum Ekle