Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
iPhone SE 2 İçin Heyecan Verici Bir İddia!

iPhone SE 2 İçin Heyecan Verici Bir İddia!

Merakla beklenen “ucuz iPhone” iPhone SE 2, Apple’ın iPhone 8’e eklemediği bir özellik olan Face ID’yi geri getirebilir.

Japonca teknoloji dedikoduları blog’u Macotakara’nın yeni raporuna nazaran iPhone’un ucuz modelinin bir sürümü, Face ID işleviyle gelecek. Siteye nazaran bu haber, Apple’ın tedarikçilerinden geliyor. iPhone X’ten evvelki “rakamlı” iPhone’larda Face ID bulunmadığından Apple, bu türlü bir hamleyle bir geleneğinden vazgeçmiş olacak.

Fakat bahsedilen bu telefon, iPhone SE 2 değil, iPhone SE 2 Plus da olabilir. Bununla birlikte bu türlü bir Plus modelinin varlığından emin değiliz.

iPhone SE 2, 2016’da çıkan iPhone SE’den sonraki birinci bütçe dostu iPhone olacak. iPhone XR ve iPhone 11, en üst seviye iPhone’lardan biraz daha ucuz bir alternatif olmakla yetiniyordu. Face ID’nin iPhone SE 2’ye eklenmesi biraz garip görünüyor, ama bu telefonun iki modeli olacaksa, üst seviye model hakikaten de Face ID ile gelebilir.

Rapor sağlıklı bir asıldan gelse de, bir ölçü kuşkuyla yaklaşmakta yarar var. iPhone SE 2’nin çıkış tarihini şimdi bilmiyoruz, velev telefonun çıkacağının bile bir garantisi olmayabilir.

Yorum Ekle