Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Galaxy S20, için Bir Âlâ, Bir de Makûs Haber Var!

Galaxy S20, için Bir Âlâ, Bir de Makûs Haber Var!

Samsung’un gelecek amirali için isim karmaşası yaşanırken, öte yandan özelliklerine ait sızıntılar da sürüyor. Daha evvel Galaxy S11 olacağı bilinen yeni amiral, bizim daha evvel sizlerle paylaştığımız üzere şimdilerde Galaxy S20 olarak anılıyor. Muhtemelen yeni amiral Galaxy S20 ismiyle gelecek. Pekala, Samsung Galaxy S20 özellikleri ne olacak?

Samsung Galaxy S20’nin özelliklerine ait pek çok haberi daha evvel sizlerle paylaştık. 11 Şubat’ta düzenlenecek olan lansmanda tanıtılacak olan Galaxy S20 için yeni gelen haber ise, kullanılacak ekrana ait.

Habere nazaran Samsung OneUI yazılımında çıkan kodlara nazaran, Galaxy S20 ekranı 120Hz tazeleme suratına sahip olacak. XDA Developers tarafından ortaya çıkartılan haberde, kullanıcılar ekran tazeleme suratını 60Hz ile 120Hz biçiminde kendileri belirleyebilecekler.  Ancak 120Hz tazeleme suratının sadece Full HD çözünürlükte kullanılabileceği düşünülüyor.

Yeniden kod satırlarında belirtilene nazaran, Galaxy S20’de rastgele bir 3.5 mm kulaklık girişi nokta almayacak.

Galaxy S20 tek başına gelmeyecek. Galaxy S20, Galaxy S20 Plus ve Galaxy S20 Ultra biçiminde 3 model halinde tanıtılması beklenen yeni amiral hakkındaki sır perdesi 11 Şubat‘ta kalkacak.

Yorum Ekle