Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
IoT ve Blockchain Başkanları İstanbul’da!

IoT ve Blockchain Başkanları İstanbul’da!

IoT EurAsia ve Blockchain doruğu küresel trendlerini İstanbul’da tartışacak. Tepe iştirakçilerine son teknolojileri işin bilirkişisinden öğrenme fırsatı sunarken barındırdığı networking fırsatlarıyla da dalı buluşturan bir platform sunacak.

Teknoloji Trendleri

Dorukta bu yıl; IoT Ekosistemi, Blockchain Devrimi, Dönüşüm, Akıllı İşletmeler, Akıllı Gelecek 5G, Telekomünikasyon, Bulut, Done Idaresi, Güvenlik ve Yapay Zeka üzere trend teknolojiler ele alınacaktır. Şimdiki bahisler 3 ana oturumda sunumlar ve panel tartışmaları ile aktarılacaktır. Merakla beklenen yuvarlak masa içtimaları dal başkanı firmalar ile teğe bir görüşme imkanı sunarken; iştirakçiler, stant ortamları ile son teknoloji eserlerini sergileme fırsatı bulmaktadır.

Bölüm başkanları; Acıbadem, Ağaoglu, Arçelik, BASF, BMC, Borusan, Coca Cola, Denizbank, Digitürk, Enerjisa, EY, İş Bankası, Havelsan, Hattat, Hepsiburada, Hitachi, Honda, ING, Karsan, Kibar Holding, LCWaikiki, Mercedes-Benz, Mitsubishi, Otokoç, Opet, Panasonic, Pegasus, Siemens, Şişecam, Socar, TEB, THY, Turkcell, Tofaş, Tüpraş, Toyota, Vestel, Vodafone, Volvo ve Şiddetli Güç üzere birçok firmaya konut sahipliği yapacak tepe kaçırılmayacak iş iştirakleri ve yatırım fırsatları sunmaktadır.

Sponsorlar arasında; ABB, Hitachi, Vodofone, TrioMobil, Ankaref, Wipelot, Zebra, DTB Digital, Sistemkoin, SadeLabs, Asus, Sistematik, Canias üzere firmalar bulunmaktadır.

11 Şubat Salı günü Radisson Blu Şişli’de gerçekleşecek olan IoT EurAsia Doruğu; Londra merkezli Worldwide Partnerships firması tarafından organize edilen, nesnelerin interneti ve blockchain konusunda bölüm önderlerini ve medyayı bir araya getirecek milletlerarası bir konferanstır.

Iştirak seçenekleri ve daha ziyade haber için: iot-eurasia.com

Doruğa Katılmak İsteyen Okurlarımıza Kişisel Fırsat!

IoT EurAsia ve Blockchain Doruğu‘ne katılmak isteyen okurlarımız, %25 indirim ile bu hususî aktifliğe katılabilirler. Şayet katılmayı düşünüyorsanız, aşağıdaki bağlantıdan ulaşacağınız sayfada BCCT25 indirim kodunu kullanabilirsiniz.

Iştirak ve Kayıt: iot-eurasia.com/register/iot-pass

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Yorum Ekle