Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Huawei P40’ın Fiyatı Beklendiği Üzere Düşmeyebilir

Huawei P40’ın Fiyatı Beklendiği Üzere Düşmeyebilir

Huawei’nin yeni telefonu Huawei P40‘ın ABD mahzurundan ötürü ucuz olmasını bekliyorsanız, yeni sızıntının söyledikleriyle şoke olabilirsiniz. Firma, 2020’de piyasaya süreceği telefon için Huawei P30’a yakın bir fiyat belirleyecek üzere görünüyor.

Tezin kaynağı olan @Rodent950’ye nazaran Huawei P40’ın fiyatı, 520 dolar ile 960 dolar arasında olacak. Huawei P30’un fiyatının 910 dolar seviyesinde oluğunu söyleyelim.

Huawei P40’ın ise 660 dolarlık bir fiyatla dedikodulardan daha müsait bir fiyatla geleceği belirtiliyor. Huawei P30 Pro’nun fiyatının 1.140 dolar seviyesinde olduğunu söyleyelim.

Sızıntı, Huawei P40 Pro Premium Edition’ın ise 1.320 dolara satılacağını argüman ediyor. Huawei için bir birinci olacağı anlaşılan ve fiyatı iPhone 11 Pro Max ile yarışan bu modeli karşılaştıracağımız bir farklı Huawei yok diyebiliriz.

Telefonların fiyatı kesimden yere değiştiğinden, bu haberlere kuşkuyla bakmakta ve para ünitelerini dönüştürmenin pek işe yaramayabildiğini unutmamakta yarar var.

Çinli firmanın hizmetlerine alternatif olacak tatbikler üzerinde çalıştığı biliniyor, gelgelelim bu pratikler martta tanıtılacak olan Huawei P40’a yetişecek üzere görünmüyor. Huawei’nin yeni telefonu Google hizmetlerinden mahrum olarak gelirse, sair telefonlarla yarışma edebilmesi için mütenasip bir fiyat sunması beklenecektir. Aksi halde kullanıcılar, tercihlerini Google pratiklerinin bulunduğu bir telefondan yana kullanabilir.

Yorum Ekle