Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
HUAWEI MateBook D 15 Satışa Çıkıyor! İşte Fiyatı ve Özellikleri

HUAWEI MateBook D 15 Satışa Çıkıyor! İşte Fiyatı ve Özellikleri

HUAWEI, yenilenen Matebook D 15 ile kullanıcılarla buluşturmaya hazırlanıyor. Yenilenen teknolojisiyle akılcı bir diz üstü deneyimi sunan MateBook D 15, hafif donanımı, FullView ekran özellikleri, güçlü performansı ve sağlam donanımıyla kullanıcıları ile buluşacak. Multi-Screen Collaboration desteği de dahil olmak üzere bir seri yeni özellik ile daha da güçlenen MateBook D 15, oyun ve multimedyadan mektep ve iş gereksinimlerine kadar, birçok gereksinimi meselesiz bir biçimde karşılıyor.

Daha kolay ve akıllı temas

HUAWEI MateBook D 15, yenilenen Huawei Share özellikleriyle temas özelliklerini de güncelledi. Bu yeni özelliklerle, HUAWEI MateBook ve akıllı telefonlarla daha kolay muhabere kuran arayüz, sürükle bırak özelliğiyle birlikte, akıllı telefona kaydedilmiş içeriği direkt dizüstü bilgisayarda görüntülemeyi de sağlıyor. Dizüstü bilgisayara bağlı muhit ünitelerinin, akıllı telefonlarda gezinti için de kullanılabildiği Multi-Screen Collaboration, cihazlar arası geçiş yapmaksızın, mobil pratiklere sıkıntısız erişim sağlıyor.

HUAWEI FullView ile gerçekçi ekran deneyimi

HUAWEI, yenilikçi FullView ekran teknolojisini ultra ince çerçeve dizaynıyla entegre ederek, akıllı telefon teknolojisindeki tecrübe ve bilirkişiliğini bu kategoriye de yansıttı. 5,3 mm inceliğindeki ultra ince çerçevesi ile MateBook D 15, yüzde 87’lik ekran/gövde orantısına sahip. Parlama önleyici 16: 9 IPS paneliyle de dikkat çeken dizüstü bilgisayar, Full HD 1920 × 1080 çözünürlük ve 178 kademeye kadar gövde açıklığı sunuyor.

Güçlü işlemci, güçlü performans

Güç ve performans istikrarını en yeterli biçimde sunan AMD Ryzen işlemcisinden gücünü alan HUAWEI MateBook D, oyun ve grafik gücü gerektiren süreçler için de AMD Radeon Vega 8 GPU’ya sahip. Başkaca Huawei MateBook D 15, HUAWEI Shark Fin Fan 2.0, gelişmiş soğutma sisteminin yeni sürümünü de içeriyor. Bu sayede cihazın soğutma ve güç verimliliği artırılıyor.

8 GB çift kanallı DDR4 belleğe sahip HUAWEI MateBook D 15, süratli PCIe arabirimi ile de değerli bir sürat avantajına imza atıyor. SSD ve SSD + HDD seçenekleri ise ek depolama ortamı gereksinimi olan kullanıcılar için farklı seçenekler olarak sunuluyor.

Her boyutta üstün pil ömrü

HUAWEI MateBook D 15, 357,8 × 229,9 × 16,9 mm boyutlara sahip. 56 WH güçlü piliyle, 9,5 saate kadar kesintisiz 1080p medya izlemek de mümkün. HUAWEI MateBook D 15, 65W USB-C şarj cihazı ile geliyor. Cihaz tıpkı devirde ısı istikrarını korumak maksadıyla, ısı ölçüsü muayyen bir eşiği geçtiğinde şarj sürecini otomatik olarak durduran ölçüsüz ısınma muhafazasına sahip.

Huawei MateBook D 15 Ne Kadar?

AMD Ryzen işlemcili Huawei MateBook D 15, 20 Mart 2020 itibariyle 4.599TL tavsiye edilen kullanıcılarıyla buluşacak. MateBook D Serisi’nin vesair üyeleri de çok yakında tüketicilerle buluşacak.

Yorum Ekle