Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Huawei Mate Xs Şimdiden Duyuruldu

Huawei Mate Xs Şimdiden Duyuruldu

’nin katlanan telefonu şimdi yalnızca Çin’de piyasaya sürüldü. Yerkürenin geri kalanı ise telefonu sabırsızlıkla beklemeye devam ediyor. Bu sırada Huawei, telefonun Xs ismindeki selefini şimdiden ortaya çıkardı.

Mate Xs, Mate 30 ve ’nun satışa sunulmasının kutlandığı Çin’deki bir aktiflikte duyuruldu. Birkaç sahada yapan telefon, mart 2020’de satışa sunulacak (en azından Çin’de). Huawei Mate Xs’ye yakından baktığımızda, yapılan en değerli geliştirmenin Kirin 990 yonga seti olduğunu görüyoruz (Mate X’te Kirin 980’e mahal veriliyordu). Cihazın geçmişe kalan özellikleri ise pek bilinmiyor. Telefonun tasarımı, Mate X’ten neredeyse hiç farklı değil. Bununla birlikte telefonun yalnızca Çin’de piyasaya sürülmesi planlanıyor .

Google’ın Huawei yasakları, firmanın gelecekteki telefonlarını soru işaretleri içinde bırakıyor. Huawei, şu an Google Mobil Hizmetleri’ni (GMS) kullanamıyor; yani Play Store ve öbür Google pratiklerini telefonuyla birlikte sunamıyor. Bu durumdaki bir Android telefonu, elbette birçok işlevden mahrum kalmış oluyor.

Yorum Ekle