Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

You must login to ask a question.
Huawei Mate Xs Şimdiden Duyuruldu

Huawei Mate Xs Şimdiden Duyuruldu

Huawei’nin katlanan telefonu şimdi yalnızca Çin’de piyasaya sürüldü. Yerkürenin geri kalanı ise telefonu sabırsızlıkla beklemeye devam ediyor. Bu sırada , telefonun Mate Xs ismindeki selefini şimdiden ortaya çıkardı.

Mate Xs, Mate 30 ve Mate 30 Pro’nun satışa sunulmasının kutlandığı Çin’deki bir aktiflikte duyuruldu. Birkaç sahada geliştirme yapan telefon, mart 2020’de satışa sunulacak (en azından Çin’de). Mate Xs’ye yakından baktığımızda, yapılan en değerli geliştirmenin Kirin 990 yonga seti olduğunu görüyoruz (Mate X’te Kirin 980’e mahal veriliyordu). Cihazın geçmişe kalan özellikleri ise pek bilinmiyor. Telefonun tasarımı, Mate X’ten neredeyse hiç farklı değil. Bununla birlikte telefonun yalnızca Çin’de piyasaya sürülmesi planlanıyor olabilir.

Google’ın yasakları, firmanın gelecekteki telefonlarını soru işaretleri içinde bırakıyor. Huawei, şu an Google Mobil Hizmetleri’ni (GMS) kullanamıyor; yani Play Store ve öbür Google pratiklerini telefonuyla birlikte sunamıyor. Bu durumdaki bir Android telefonu, elbette birçok işlevden mahrum kalmış oluyor.

Yorum Ekle