Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
HP Yeni Yazıcılarını Duyurdu. İşte LaserJet Pro M100 ve M200 Özellikleri!

HP Yeni Yazıcılarını Duyurdu. İşte LaserJet Pro M100 ve M200 Özellikleri!

Ağırlık tahlillerinin global önderi HP Inc. (NYSE: HPQ), HP Color LaserJet Pro M100 ve M200 serisi yazıcılarının en yeni modellerini piyasaya süreceğini duyurdu. Güncellenen M100 ve M200 serileri, kullanıcılara iş ortamında aradıkları rahatlık, güvenlik ve performansı sunmak için tasarlandı.   

HP Umumi Yöneticisi Emre Alaman, yeni modellerle ilgili şu görüşü paylaşıyor: “Profesyoneller iş tarafında performans ve kaliteden ödün vermeden üretkenliklerini artırmanın yolunu arıyorlar. HP Color LaserJet Pro M100 ve M200 serilerini güncellememizin de sebebi buydu. Kullanıcılara gittikleri her alanda verimli bir çalışma ortamı için en yeterli pres deneyimini, gelişmiş güvenlik seçeneklerini ve güçlü performansı sunmak istiyoruz.”   

HP Smart App ile üretkenlik seviyesi artıyor

Çalışanların günden güne mobil ömür üsluplarını benimsediği bir ortamda istenilen noktadan çalışma özgürlüğü de giderek daha değerli hale geliyor. Yeni HP Color LaserJet Pro M100 ve M200 serileri ile HP Smart App içerisindeki Akıllı Vazifeler sayesinde kullanıcılar, sırf telefonlarını kullanarak süratlice ve kolaylıkla basınç alabiliyor, evrak taratabiliyor ve kopyalayabiliyor.   Kullanıcıların mobil cihazlarından yazıcıyı kolaylıkla denetim edebilmeleri için tasarlanan HP Smart App, Akıllı Vazifeler sayesinde kullanıcılara vakit kazandırıyor. HP Smart App’teki Akıllı Vazifelerle kullanıcılar aşağıdaki süreçleri gerçekleştirebiliyor:

QuickBooks, Dropbox ve Drive üzere kurumsal yazılımlardaki içeriklere süratli erişim ve tarama HP Ses ile aktive edilebilen ağırlık alma özelliğiyle ses komutlu ağırlık alma deneyimi Doküman pres, tarama ya da kopyalama süreçleri esnasında kullanıcı bildirimleri

Gelişmiş güvenlik

Güncellenen HP Color LaserJet Pro M100 ve M200 serileri temel şifreleme ve şifre müdafaa üzere esas güvenlik özelliklerini içermesiyle cihaz güvenliği, ferdî datalar ve kurumsal evrakların korunmasını sağlıyor.  

M200 serisi başkaca güvenlik risklerine karşı savunma tedbirlerini de güçlendiriyor. Bu meydandaki kıymetli özellikler arasında atakları algılama ve durdurmaya destek olan otomatik donanım güncellemeleri ile daha süratli, kablosuz modellerde daha sağlam kontaklar sağlayan çift bantlı Wi-Fi® konum alıyor.

Güçlü performans

HP Color LaserJet Pro M100 ve M200 serileri, en yüksek basınç performansı ve her ağırlıkta profesyonel kalitede renk sağlayan JetIntelligence özellikli Özgün HP Toner kartuşları ile birlikte geliyor. Dahili kablosuz ve Ethernet ağ becerileri ile M100 ve M200 daha süratli, daha sağlıklı çift bantlı Wi-Fi irtibatları sağlıyor.  

M100 ve M200 serileri yüksek hacimli basınç, yüksek ağırlık suratı ile birlikte tarama, kopyalama ve faks seçeneklerini de sunuyor. M200 serisi tüm bunlara ek olarak kullanıcılara otomatik çift taraflı basınç seçme imkânını da tanıyor.    

Sürdürülebilir tasarım

HP Auto-on/Auto-off teknolojisine sahip yeni M100 ve M200 serileri ENERGY STAR®3.0  spesifikasyonlarını karşılamayan standart model yazıcılara kıyasla yaklaşık %35 nispetinde daha az güç tüketiyor10. HP, yazıcılarını kalite, performans ve kuvvet tasarrufu için en son ENERGY STAR®11 standartlarını karşılayacak halde tasarladı ve test etti. HP ayrıyeten, yazıcı sistemlerinin12 Blue Angel çevreci etiket yönergelerinin belirlediği maximum seviyelerin altında salınımda bulunmasını da garanti ediyor.  

HP Color LaserJet Pro M100 ve M200 Fiyatı Ne Kadar?

HP Color LaserJet Pro M100 ve M200 serilerinin Şubat 2020 tarihinden itibaren 1999TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulması bekleniyor. 

Yorum Ekle