Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

You must login to ask a question.
Galaxy A51’in Tasarımı Nasıl Olacak?

Galaxy A51’in Tasarımı Nasıl Olacak?

Samsung’un 2020 yılı için hazırladığı birinci Galaxy A modelleri olacak olan Galaxy A51, bir vadedir art geriye yeni sızıntılarla gündeme geliyor. Daha evvel “L” biçiminde bir kamera dizilimi olacağına yönelik söylentiler çıkan, akabinde ise ortaya çıkan görsellerle bunu doğrulayan telefon, render manzaralarıyla de halihazırdaki modellerle misal tasarım çizgisini paylaşacağını gösteriyor.

Galaxy A51, her ne kadar gerisinde yan alan 4’lü kamera heyetimin yerleşimi nedeniyle “L” halinde bir kamera deseniyle anılsa da, aslında ayrılmış bu kamera kısmı halihazırda Galaxy M30s modelini andırıyor. Galaxy A51’in ön yüzünde de dikkat cazibeli bir değişiklik bulunmuyor. Ekrandaki delik dışında…

Ekranında tıpkı Galaxy Note 10 modeli üzere kamera için delik bulunduracak olan Galaxy A51, Galaxy A serisinde bu sistemi kullanacak olan birinci model olacak. Samsung’un öbür Galaxy A modellerinde daha çok damla formunda çentikli bir tasarımı benimsediğini biliyoruz. Fakat ile bu değişecek üzere duruyor. Bu arada Galaxy A51, tekrar Samsung’un sonsuz ekran dizaynını benimseyecek.

günlerde hakkında daha ziyade sızıntı görmeyi bekliyoruz. Samsung, şu ana kadar bu telefonun ne vakit tanıtılacağına ait bir haber paylaşmış değil. Lakin çok gecikmeyeceğini düşünüyoruz.

Yorum Ekle