Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
GM 9 Pro’ya Design Turkey’den Armağan

GM 9 Pro’ya Design Turkey’den Armağan

En aktüel teknolojileri ulaşılabilir fiyatlarla kullanıcılarıyla buluşturan General Mobile, tasarımı kullanıcılar tarafından tam not alan ve fotoğraf kalitesi DxOMark tarafından onaylanan GM 9 Pro ile Yerküre Tasarım Örgütü (WDO) tarafından desteklenen ve devletimizde uygun dizaynları ödüllendiren Design Turkey‘de armağan aldı.

General Mobile, Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan ve Türkiye İhracatcılar Meclisi Yöneticisi’nin iştirakiyle Haliç Kongre Merkezinde gerçekleşen merasimde armağanını teslim aldı.

TURQUALITY dahilinde düzgün tasarlanmış eserlerin topluluğa ve endüstriye sağladığı yararları görünür kılmak gayesiyle düzenlenen yarışta ön değerlendirmeyi geçen tüm eserler jüri değerlendirmesi için Design Turkey standında sergilendi. Stantta GM 9 Pro; hassas yüzey dokusu, metal çerçevesi, ergonomik hatları ile uzay grisi, gümüş ve altın olmak üzere 3 farklı renk seçeneğiyle göz doldurdu.

Design Turkey’de aldıkları armağan münasebetiyle memnunluklarını aktaran General Mobile Idare Şurası Lideri Sebahattin Yaman, “General Mobile olarak faaliyet gösterdiğimiz 36 memlekette sunduğumuz eserlerimizle, getirdiğimiz yenilik ve farklılıklarla, kullanıcıların gereksinimlerine yanıt verirken birebir vakitte başarımızı tescilleyen böylesine pahalı tertiplerde aldığımız mükafatlar, amaçlarımız yolunda ilerlerken bizi gururlandırıyor,” dedi.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Yorum Ekle