Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

You must login to ask a question.
Fast And Furious 9’un Yeni Fragmanı yayınlandı

Fast And Furious 9’un Yeni Fragmanı yayınlandı

Fast and Furious serisi, yerküre film tarihinde muazzam muvaffakiyetler elde etti. Prodüksiyon şimdiye kadar bir spin-off yani eşlikci sinemaya de imza attı. Star Trek: Generations Uzay Yolu için neyse, Law and Order için Law & order: Special Victims Unit, Law & order: Trial by Jury neyse, Vampire Diaries için Originals yahut Legacies neyse emsal bir muvaffakiyet kelam konusu.  

Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw, efsanenin gücüne güç kattı. 2019 yılının yaz aylarında gösterime giren ve Dwayne Johnson, Jason Statham, Idris Elba, Helen Mirren ve Cliff Curtis üzere yıldızları bünyesine bulunduran 200 milyon dolarlık bütçesin karşın, 800 milyon dolardan çokça gişe hasılatı elde etti ve otoritelerden tam not oldu.

 Şimdi de, Vin Diesel, John Cena, Michelle Rodriguez, Tyrese Gibson, Chris “Ludacris” Bridges, Jordana Brewster, Nathalie Emmanuel, Sung Kang, Helen Mirren ve Charlize Theron üzere armağan zengini oyuncuların aldığı Fast And Furios 9‘un fragmanı yayınlandı. Sinemanın direktörlük koltuğunda ise, öncü sinemalarından tanıdığımız James Lin oturacak. Imalatın 22 Mayıs 2020 tarihinde gösterime girmesi bekleniyor.

İşte yayınlanan yeni fragman…

Yorum Ekle