Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Dell G3 Oyun Bilgisayarı Hususî İndirimde

Dell G3 Oyun Bilgisayarı Hususî İndirimde

Dell’in Türkiye’de en çok tercih edilen oyun bilgisayarları G serisinin 9. nesil Intel Core i7 işlemcili modeli Tekno Cuma kapsamında kişisel fiyatıyla Teknosa’da satışa sunuldu. Üstün oyun deneyimini en mütenasip fiyatlarla sunmayı hedefleyen Dell G serisi, güçlü işlemcisi, NVIDIA GeForce GTX 1050 ekran kartı ve çift fanlı soğutma sistemiyle performansı her hengam üst seviyede sunuyor.

Teknosa’da 6299 liradan satışa sunulan Dell G3 15 3590, dahili çift hoparlörüyle oyunların içine alan ses çıkışı, art aydınlatmalı klavyesi, SmartByte teknolojisiyle görsel içeriği kusursuz aktarması ve süratli şarj özelliğiyle kesintisiz oyun deneyimi veriyor.

G serisinde Alienware Command Center

Alienware’in 20 yılı aşkın oyun bilgisayarı tecrübesini aktardığı Dell G serisi, Alienware Command Center yazılımı ile bilgisayar performansını üst seviyeye taşıyor. Oyunlara nazaran kişiselleştirilebilen pratik sayesinde karşılaşılan rastgele bir sorunu çözmek çok kolay hale geliyor.

Oyunun içine girmeden oyunların ayarlarını düzenleme imkanı veren yazılım ile oluşturulan profil, kullanıcının istediği ayarlarda istediği oyunu her devir oynamasına imkan tanıyor.

Kısa bir mühlet devam edecek indirimdeki Dell’in kullanıcıların oyun deneyimlerini en üst seviyeye çıkaran G serisi hakkında daha çokça haber edinmek için Teknosa’yı ziyaret edebilirsiniz.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Yorum Ekle