Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Netflix’ten Vikings Hayranlarına Büyük Müjde!

Netflix’ten Vikings Hayranlarına Büyük Müjde!

Tanınan TV serisi Vikings’in altıncı ve son dönemi 2020 yılının son çeyreğinde izleyicilerle buluşacak. Bununla birlikte Vikings’ten türeyen Vikings: Valhalla da yakın tarihte, Netflix platformunda yayınlanacak. Laf konusu malumat, Netflix tarafından resmen açıklandı.

2013 yılında yayınlanmaya başlayan Vikings, tarihin en başarılı kurgu prodüksiyonlarından biri olarak kabul ediliyor. Laf konusu seri; İskandinav tarihinin gerek gerçek, gerekse efsane olarak tanım edilebilecek karakterlerini tek potada eritti ve muazzam bir hayran kitlesi elde etmeyi başardı. Birinci seriler, halk kahramanı  Ragnar Lothbrook ve karısı Lagertha (Katheryn Winnick) figürlerinin üzerinde ağırlaştı. Kuzey ırklarının en büyük generallerinden Rollo of Normandy (Clive Standen) de serinin kahramanları arasında nokta aldı. İlerleyen serilerde da; Bjorn Ironside (Alexander Ludwig) ve Ivar the Boneless (Alex Høgh) üzere karakterlerin gelişimi anlatıldı.

Şimdiyse yeni dizi Vikings: Valhalla‘nın yayınlanma ve oyuncuları duyuruldu.  Rahip Athelstan rolünü George Blagden üslenecek. Ragnar’ın 2. karısı Aslaug’ı Alyssa Sutherland’e, Ragnar’a bazen dost bazense düşmanmış üzere davranan Kral Ecbert rolü ise Linus Roache’e emanet olacak. Vikings: Valhalla, 20 Aralık 2019 tarihinde ekranları kasıp kavuracak.

Yorum Ekle