Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

You must login to ask a question.
Corsair Virtuoso Wireless  incelemesi  Corsair Virtuoso Wireless İnceleme

Corsair Virtuoso Wireless incelemesi Corsair Virtuoso Wireless İnceleme

  • Süper ses performansı
  • Yüksek personellik kalitesi
  • Uzun periyorlarda dahi yüksek tasarruf
  • Çok kaliteli mikrofon
  • Uzun batarya ömrü
  • RGB aydınlatma
  • Fiyatı pahalı
  • Kulak ünitesinde çok parmak izi kalıyor
Özetle

Virtuoso’nun SE modeli ek olarak yayıncı sınıfı 9.5mm mikrofon, alüminyum panelde kaybolan RGB aydınlatma ve yüksek kaliteli bir taşıma çantası ile geliyor. Fiyat konusunda ise, memleketimizdeki fiyatı için bir ay daha bekleyeceğiz, yurt dışı fiyatı ise modele nazaran 180-210$ arasında.

En üst seviye performans arayanlara kişisel kulaklık Corsair Virtuoso Wireless’ı inceledik.

Corsair’in Void serisini unutmak mümkün mü? Kendisine mahsus, dikkat cazibeli bir dizayna sahip olan bu modeller ülkemiz­de de çok sevilmişti hatırlanacağı üzere. O noktadan itibaren Corsair’in farklı bir istikamete saptığını ve çok şatafatlı gözükmeyen lakin son nokta şık dizaynlara sahip farklı bir eser serisini (HS) oyunculara sunduğunu da biliyorsunuz. Corsair’in hem oyun hem de müzik performansı olarak en uygununu bekleyen oyunculara hitap eden yeni modeli Corsair Virtuoso, bilhassa SE modeliyle yayıncılar için de biçilmiş kaftan.

7.1 Surround destekleyen Virtuoso

20Hz-40Khz arasındaki frekans desteği ise birçok oyuncu kulaklıklarından iki kat geniş bir aralık. Eser üç farklı biçimde istediğiniz platforma bağlanabiliyor. Wireless modda (12 metre çekim yeri, 20 saat batarya ömrü var) Corsair’in gecik­mesiz Slipstream teknolojisini gerisine eser, USB modunda ise 24bit ses desteği sunuyor. Birebir devranda 3.5mm jack desteği de var, bu türlü bağlandığınızda 16bit ses edebiliyorsunuz. Her üçünde de ses son aşama net, en güç müziklerde bile aldığınız performans göz yaşartıcı. Eserin sahnesi son radde geniş ve ses seviyesini abartmadığınız sürece dip ses almıyorsunuz. Aslında ses çıkışı o kadar yüksek ki yakınından bile geçeceğinizi sanmıyorum.

Corsair Virtuoso Wireless Özellikleri
Eser Modeli Corsair Virtuoso Wireless
Eser Çeşidi Kulaklık
CHIP Online Notu 94
Üretici Corsair

Yorum Ekle

© 2013 -2022 Soru CVP - [email protected]
Sorucvp.net danışmanlık, soru ve cevap içerikleri'nin doğruluklarını kontrol etmez.
İçeriğin doğruluğunu garanti etmez. Sayfayı daha iyi görüntülemek için Google Chrome tarayıcısını kullanmanızı öneririz.