Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

You must login to ask a question.
Zula’da “Çukur Sezonu” Görkemli Başladı!

Zula’da “Çukur Sezonu” Görkemli Başladı!

Türkiye’de ve yerkürede milyonlarca kişi tarafından oynanan Zula ve Ay Imalat imzalı fenomen seri Çukur iş birliğinin akabinde başlayan Çukur Dönemi, hafta sonu gerçekleşen kişisel turnuva ile taçlandı.

Sabah saatlerinden itibaren turnuva için Nonstop’u doldurmaya başlayan Zula ve Çukur hayranları, serinin geçtiği değerli mekanlardan esinlenilerek hazırlanmış Çukur Haritası’nı  bire bir deneyimleme imkanı bulurken, bu harita üzerinde birinci sefer müsabakanın da heyecanını yaşadı.

Haritanın sahneden tanıtılmasının akabinde başlayan hususî turnuva, “herkes tek” modunda gerçekleşti.  Tüm ferdî oyunculara açık  olan ve yekun 200 oyuncunun katıldığı turnuvada Istek Hangül ve Samet Çelik arasında geçen kıyasıya yarışmanın kazananı Istek Hangül oldu.  Turnuvada Samet Çelik 2., Serhat Sayrim ise üçüncü olurken, birinci 3’e girenler yekun 1.000.000 Zula Altını  ödül kazandı.  Ayrıca turnuvaya gelen herkese 3 adet Platin Deste ikram edildi.

Çukur Dönemi hakkında…

Yerkürede 26 milyonu aşkın oyuncusu bulunan yüzde 100 oyun Zula’nın “Çukur Sezonu”nda Zula ve Gladyo ekibinin çatışması, bu sefer aksiyonun ve çatışmanın eksik olmadığı Çukur serisinin sokaklarına taşınıyor.

 Zula’da Çukur Mahallesi  “Ölüm maçı haritası” olarak bölge alıyor. Oyuncular silahlarını “Çukur Serisi” ve “Çukur Nadir Desenleri” ile kişiselleştirip, Çukur heyecanına dahil oluyor.

 Tasarımı ile gerçeklik algısını üst seviyeye çıkaran Zula Çukur Haritası’nın yanı sıra, yeni dönemde Çukur için hazırlanan hususî spreyler de yan alıyor.

“Cumali Koçovalı” ve “Azer Kurtuluş” 1 Kasım’da Zula heyecanına dahil

Çukur Dönemi’nde heyecan 1 Kasım’dan itibaren serinin iki sevilen karakteri “Cumali Koçovalı” ve “Azer Kurtuluş”  karakterlerinin oyuna dahil olmasıyla daha da artacak.

Çukur Haritası, görülmemiş Çukur eserleri ve yeni karakterler ile Zula severler için oyun zevki ve deneyimini daha üst seviyeye çıkarıyor. Zula oyuncuları, artık Çukur heyecanını TV’de izlemekle kalmayıp, teğe bir yaşama imkanı buluyor. 

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Yorum Ekle