Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Bir iPhone Geleneği, 2021’den Sonra Bitebilir!

Bir iPhone Geleneği, 2021’den Sonra Bitebilir!

Apple umumiyetle yılda bir defa iPhone tanıtımı yapıyor. Yeni bir rapor, bunun değişeceğini, firmanın yılda yekun dört telefonu iki tarihte tanıtacağını söylüyor.

JPMorgan analisti Samik Chatterjee’den gelen teze nazaran Apple, 2021’in yarısında iki yeni iPhone modeli tanıtacak. Tıpkı yılın 2. yarısında bir çift iPhone daha tanıtılacak. Bu yeni takvim, Apple tarafından gelecekte devam ettirilebilir ve firmanın rakip telefonlarla başa çıkmasını kolaylaştırabilir.

Lakin bu söylenenler gerçekleşse bile, bunun olmasına daha bir sene var. Buna rağmen Chatterjee’nin 2020’nin iPhone 12 serisi için de birtakım savları var. Analiste nazaran dört yeni iPhone modeli Eylül 2020’de gelecek ve telefonların birinin ekran boyutu 6,7 inç, ikisinin boyutu 6,1 inç, birinin ekran boyutu ise 5,4 inç olacak. Argümana nazaran dört model de 5G’yi destekleyecek. Bunların yanında üst seviye modellerde üç boyutlu algılama özelliğine sahip sensör bulunacak.

Söylentilere her vakit olduğu üzere kuşkuyla yaklaşmakta yarar var. Münhasıran 2021’e daha çok hengam olduğundan, Apple’ın 2021 yılına ilişkin planlarına dair söylentilerin hiçbir garantisi bulunmuyor.

Yorum Ekle