Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
AOC ve G2 Esports Yola Devam Ediyor

AOC ve G2 Esports Yola Devam Ediyor

AOC ve G2 Esports Ocak 2018’den beri süregelen çok başarılı işbirliklerini uzatma kararı aldılar. AOC, espor ve rekabetçi oyunda önder monitör markalarından biri ve G2’nin eğitim tesislerini en yeni teknolojiler ile donatıyor. Böylelikle gruplar, hem eğitimlerde hem de müsabakalarda yüksek doğruluğa ve performansa ulaşıyor. Velev bu işbirliğinden, hem grup hem de G2 hayranları için hususî olarak tasarlanmış, Signature versiyonu bir oyun monitörü de doğdu.

G2 global espor ortamındaki ana oyunculardan biri olduğunu tekraren kanıtladı ve velev son periyotta de bu yıl düzenlenen League of Legends Yerküre Şampiyonası’nda 2. oldu. G2 başkaca CS:GO, Hearthstone, Rocket League, Sim-Racing, Apex Legends, Rainbow Six Siege, PlayerUnknown’s Battlegrounds’da da başarılı oldu. G2 takımları, kulübün kurulduğu 2013 yılından bu yana yerkürenin en uygunları olmaya devam ediyor.

G2 Esports CEO’su Carlos Rodríguez şunları söyledi: “G2 olarak, AOC üzere güçlü ortaklarımızın yanımızda olması bizim için korkunç bir gurur menşesi. Biz, onların ekleri sayesinde en uygun yaptığımız şeyi yapabiliyoruz – stil sahibi olarak, kupa kazanmak. Onların desteği ve inanılmaz ekipmanları olmasaydı bunların hiçbiri mümkün olmazdı. 2020, G2 hayranları için heyecan verici bir yıl olacak. Ben de AOC yanımızda, bizimle birlikte olacağı ve en yeni teknolojileri ile süper olmamızı sağlayacağı için büyük bir heyecan duymaktayım”.

Şu anki tüm G2 PC grupları ve tesirli influencerlar, AOC AGON AG251FZ üzere yüksek performanslı oyun monitörleri kullanacaklar. Öte yandan, onların içgörüleri ise AOC’nin zati üst seviyedeki cihazlarını daha da perçinlemesine yardımcı olacak. Böylelikle G2 Esports oyuncularının, tesirli influencerların, içerik yaratıcılarının ve hayranlarının deneyimlerini daha da güzelleştirecek, böylelikle onların bu işbirliğinin meyvelerini toplamalarına yardımcı olacak. Üstelik bu teknik gelişmelere ek olarak, AOC ve G2 stantlarda, halka açık turnuvalarda, bahisli çekilişlerde ve gelecek yıl için planlanmış, heyecan verici pek çok diğer aktiflikte ileride de birlikte görünecek.

“Böyle sıra dışı bir tertibi desteklediğimiz için büyük bir heyecan duyuyoruz.” Dünya ikincisi olan kadro hakkında, AOC Memleketler arası Avrupa Pazarlama & Idaresi Yöneticisi Stefan Sommer“G2, League of Legends Worlds 2019 turnuvasında bir sefer daha ustalığını kanıtladı”, diyor ve ekliyor: “Bu sponsorluk bize ilham verdi ve profesyonel oyuncuların monitörlerinden hakikaten ne beklediğini tespit etmemize yardımcı oldu. Bu da bizim, bu hususî gruba en yeni inovasyonları sunabilmemiz demek. Hem geleceğin neler getireceğini görmek için sabırsızlanıyor hem de birlikte başardıklarımızın üzerine yeni bir şeyler koyacağımız için heyecan duyuyoruz”.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Yorum Ekle