Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Analar Günü’ne Kişisel Armağan Teklifleri: Validemize Ne Alalım?

Analar Günü’ne Kişisel Armağan Teklifleri: Validemize Ne Alalım?

Analar günü önümüzdeki pazar günü (10 Mayıs) kutlanacak ve ananıza hangi hediyeyi alacağınızı şimdi karar veremediniz. Üzülmenize gerek yok, zira farklı kategorilerden seçtiğimiz yedi eser karar vermenize yardımcı olacak.

İşte analar gününde ananızı berhudar edecek 7 ikram.

Analar Günü’ne Kişisel Armağan Teklifleri: Çay Makinesi

Ananız için pratik bir armağan arıyorsanız, mutfakta onun işini kolaylaştıracak bir çay makinesi yeterli bir seçim olabilir. Çelik gövde ve demlik gerecinden oluşan Homend 1708 Royaltea, 1,9 litre su ısıtma kapasitesine sahip ve şık dizaynıyla dikkat çekiyor.

Satın al: Homend 1708 Royaltea (479 TL)

Valideler Günü’ne Hususî Armağan Teklifleri: Tencere Seti

Mutfakta en eski görünen şeylerin başında tencereler mi geliyor? O halde bir tencere setiyle validenizi sevindirmeye ne dersiniz?

Satın al: Taç Vitali 4’lü 8 Modül Çelik Tencere Seti (319,9 TL)

Valideler Günü’ne Kişisel Armağan Teklifleri: Saat

bileklik kullanmak için teknolojiyle çok yakın olmanız koşul değil. Xiaomi Mi Band 4, adım sayma, kalp ritmi ölçme üzere özellikleriyle ananızın ilgi odağı olabilir.

Satın al: Xiaomi Mi Band 4 (199 TL)

Valideler Günü’ne Şahsi Armağan Teklifleri: Kulaklık

Müzik dinlemeyi seven bir ananız varsa ve armağan için ayırabileceğiniz bütçe sınırlıysa, bir çift kulak içi kulaklık kusursuz bir armağan olabilir. Philips UpBeat SHE2405, güçlü basları ve ak sesiyle öne çıkıyor; üzerindeki mikrofon sayesinde telefon görüşmelerini destekliyor.

Alternatif olarak kulak üstü ve kulaklık arıyorsanız, Sony WHCH510B’nin de indirimde olduğunu söyleyelim.

Satın al: Philips UpBeat SHE2405 (89 TL)

Analar Günü’ne Şahsi Armağan Teklifleri: Fotoğraf Basınçlı Kupa Bardak

Valideler günü armağanı alırken tahminen teknolojiden uzaklaşmak ve klâsik eşyalar almak istemiyorsunuz. Lakin teknoloji denildiğinde aklınıza elbette yalnızca elektronik gelmesin, üzerinde manalı bir fotoğrafın bulunduğu bir bardak, valideler günü için güzel bir armağan olabilir.

Satın al: Bireye kişisel bardak (34,90 TL)

Valideler Günü’ne Kişisel Ikram Teklifleri: Saç Kurutma Makinesi

Altı kademeli sürat ve sıcaklı ayarı, şekillendirme başlığıyla Philips Hp8230 uygun bir saç kurutma makinesi. Analar gününde validenizi sevindirmesi garantili bir ikram arıyorsanız, bir saç kurutma makinesinin sizi üzeceğini sanmıyoruz.

Satın al: Philips Hp8230 (224,19 TL)

Analar Günü’ne Hususî Ikram Teklifleri: Tablet Bilgisayar

Telefonuyla hanede çok vakit geçiren bir ananız varsa, ona tablet alarak hayatını kolaylaştırabilirsiniz. 8 inç ekrana sahip Samsung Galaxy Tab A8, 2GB RAM, 32GB dahili depolamayla geliyor ve 1280×800 piksel çözünürlük sunuyor. Tabletin siyah ve beyaz renk seçenekleri mevcut.

Satın al: Samsung Galaxy Tab A 8 SM-T290 (1199 TL)

Yorum Ekle