Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Valideler Günü’ne Hususî Ikram Teklifleri: Son Dakikada Ne Alalım?

Valideler Günü’ne Hususî Ikram Teklifleri: Son Dakikada Ne Alalım?

Valideler günü önümüzdeki pazar günü (10 Mayıs) kutlanacak ve ananıza hangi hediyeyi alacağınızı şimdi karar veremediniz. Üzülmenize gerek yok, zira farklı kategorilerden seçtiğimiz yedi eser karar vermenize yardımcı olacak.

İşte analar gününde ananızı berhudar edecek 7 armağan.

Valideler Günü’ne Ikram Teklifleri: Çay Makinesi

Ananız için pratik bir armağan arıyorsanız, mutfakta onun işini kolaylaştıracak bir çay makinesi âlâ bir seçim olabilir. Çelik gövde ve demlik materyalinden oluşan Homend 1708 Royaltea, 1,9 litre su ısıtma kapasitesine sahip ve şık dizaynıyla dikkat çekiyor.

Satın al: Homend 1708 Royaltea (479 TL)

Valideler Günü’ne Armağan Teklifleri: Tencere Seti

Mutfakta en eski görünen şeylerin başında tencereler mi geliyor? O halde bir tencere setiyle validenizi sevindirmeye ne dersiniz?

Satın al: Taç Vitali 4’lü 8 Kesim Çelik Tencere Seti (319,9 TL)

Valideler Günü’ne Kişisel Ikram Teklifleri: Akıllı Saat

Akıllı bileklik kullanmak için teknolojiyle çok yakın olmanız koşul değil. Xiaomi Mi Band 4, adım sayma, kalp ritmi ölçme üzere özellikleriyle ananızın ilgi odağı olabilir.

Satın al: Xiaomi Mi Band 4 (199 TL)

Valideler Günü’ne Şahsi Armağan Teklifleri:

Müzik dinlemeyi seven bir ananız varsa ve ikram için ayırabileceğiniz bütçe sınırlıysa, bir çift kulak içi kusursuz bir armağan olabilir. Philips UpBeat SHE2405, varlıklı basları ve berrak sesiyle öne çıkıyor; üzerindeki mikrofon sayesinde telefon görüşmelerini destekliyor.

Alternatif olarak kulak üstü ve kablosuz arıyorsanız, Sony WHCH510B’nin de indirimde olduğunu söyleyelim.

Satın al: Philips UpBeat SHE2405 (89 TL)

Valideler Günü’ne Kişisel Ikram Teklifleri: Fotoğraf Basınçlı Kupa Bardak

Analar günü ikramı alırken tahminen teknolojiden uzaklaşmak ve klasik eşyalar almak istemiyorsunuz. Lakin teknoloji denildiğinde aklınıza elbette yalnızca elektronik cihazlar gelmesin, üzerinde manalı bir fotoğrafın bulunduğu bir bardak, valideler günü için düzgün bir ikram olabilir.

Satın al: Şahsa hususî bardak (34,90 TL)

Analar Günü’ne Şahsi Armağan Teklifleri: Saç Kurutma Makinesi

Altı kademeli sürat ve sıcaklı ayarı, şekillendirme başlığıyla Philips Hp8230 güzel bir saç kurutma makinesi. Valideler gününde ananızı sevindirmesi garantili bir ikram arıyorsanız, bir saç kurutma makinesinin sizi üzeceğini sanmıyoruz.

Satın al: Philips Hp8230 (224,19 TL)

Analar Günü’ne Kişisel Ikram Teklifleri: Tablet Bilgisayar

Telefonuyla meskende çok devir geçiren bir ananız varsa, ona tablet alarak hayatını kolaylaştırabilirsiniz. 8 inç ekrana sahip Samsung Galaxy Tab A8, 2GB RAM, 32GB dahili depolamayla geliyor ve 1280×800 piksel çözünürlük sunuyor. Tabletin siyah ve beyaz renk seçenekleri mevcut.

Satın al: Samsung Galaxy Tab A 8 SM-T290 (1199 TL)

Yorum Ekle