Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Yeni Portal, Exposure Ismiyle mı Gelecek?

Yeni Portal, Exposure Ismiyle mı Gelecek?

Valve’dan uzun yıllardır yeni bir Half-Life ve Portal oyunu bekleniyor. Uzunca bir süredir oyun severlerin hayallarini süsleyen Half-Life 3 ve Portal 3 gelmese de, ekipten bu sene içinde yeni bir Half-Life oyunu görebileceğiz. Half-Life Alyx olarak mart ayında yeni bir Half-Life oyununu piyasaya sürecek olan Valve, öte yandan yeni bir Portal oyunu üzerinde de çalışıyor olabilir. Çünkü ortaya misal bir oyun çıkmış durumda.

Exposure isminde ortaya çıkan bir medya, oyun severleri heyecanlandırmaya yetti. Valve’in Portal serisinde kullandığı F-Stop mekaniklerini kullanan Exposure, LunchHouse Software tarafından geliştirilmiş. Oyunun, çabucak yukarıdan da izleyebileceğiniz yayınlanan görüntüsü “Announcement – Episode 1” olarak YouTube üzerinde ortaya atılmışken, üzücü haber ise twitter’dan geldi.

We felt we needed to further clarify that. As of now, it’s simply a medya series. We’re currently trying to gauge interest in Exposure to see what opportunities are available in future.

— Tristan Halcomb (@tristanh816) December 22, 2019

LunchHouse geliştiricisi Tristan Halcomb, medyanın yayınlanmasından sonra heyecanlanan Portal fanlarını üzücü bir haberle yanıtladı. Mevzuyu açıklığa kavuşturmaları gerektiğini söyleyen Halcomb, yayınlanan imajın şu an için sadece bir medya serisi olduğunu söylerken, ilerisi için fırsatları değerlendireceklerini de lisana getiriyor. Exposure’a olan ilgiyi ölçmeye çalıştıklarını söyleyen geliştirici, oyunla ilgili kesin bir şey söylemiyor. Lakin umarız Exposure olur. Çünkü oyun epeyce ilgi cazibeli görünüyor.

Yorum Ekle