Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

You must login to ask a question.
XPG Yeni PC Bileşenlerini Türkiye’de Satışa Sundu

XPG Yeni PC Bileşenlerini Türkiye’de Satışa Sundu

Yüksek performanslı DRAM modülü, NAND Flash depolama üniteleri ve mobil aksesuar üreticilerinden biri olan ADATA Technology, XPG markasıyla oyunculara sunduğu eser ailesini genişletmeye devam ediyor. Firmanın geçtiğimiz ay CES kapsamında sergilediği INVADER Mid-Tower kasaCORE REACTOR PSU ve LEVANTE RGB likit soğutma sisteminden oluşan PC bileşenleri devletimizde satışa sunuldu.

XPG INVADER Kasa

Kısa bir müddet evvel incelediğimiz XPG INVADER modüler yapısı sayesine kendi sistemini toplamak isteyen kullanıcıların işini son aşama kolaylaştırıyor. Ayrıyeten külliyen temperli camdan oluşan sol yüzüyle, ürünlerini gururla sergileyebilecekleri bir ortam da yaratıyor. Siyah renkli INVADER, sade ve şık bir dizayna sahip. Kasanın ön yüzünde alt tarafta konum alan RGB aydınlatma ise ortama kararında bir renklilik katıyor.

Oyuncuların muhtaçlıkları göz önünde bulundurularak tasarlanan XPG INVADER, alet gerektirmeden heyetime imkân vermesi, hava akışını maksimize eden iç tasarımı, mıknatıslı toz filtreleri, kablo kanalları üzere detaylarıyla oyunculara son radde kullanışlı bir oyuncu kasası sunuyor. Ferah bir iç meydana sahip kasanın ön kısmına 360mm, üst kısmına ise 240mm büyüklüğünde radyatör takmak mümkün. XPG INVADER oyuncu kasası 499TL‘den başlayan fiyatlarla çevrimiçi mağazalarda mekanını aldı.

XPG LEVANTE Likit Soğutma Sistemi

Yüksek performanslı ve istikrarlı çalışan bir sistem için soğutmanın değeri günden güne artıyor. XPG’nin bu husustaki tahlili ise likit soğutma yerindeki en saygın markalardan biri olan Asetek ile işbirliği içinde oluşturduğu LEVANTE likit soğutma sistemi. Geniş bir bakır soğutma bloku, 240mm uzunluğunda alüminyum radyatör ve 120mm’lik RGB aydınlatmalı iki adet fandan oluşan eser, üstün bir soğutma sunarken son kademe sessiz çalışıyor.

Geniş bir soğutma yeri sunan ve ısı aktarım verimliliğini artırmak üzere 0,15mm genişlikte mikro kanalları olan bakır bir levhaya sahip LEVANTE sayesinde en hararetli oyun seanslarında bile sistem ısısı yüzünden performans düşüşü yaşanmıyor. Ayrıyeten üzerinde 24 adet ARGB LED bulunan fanların aydınlatma efektleri XPG PRIME ARGB denetleyici ile denetim edilebiliyor. Bu da kullanıcılara oyun sahalarını dilek ettikleri üzere dekore etme fırsatı veriyor. XPG LEVANTE’yi 799TL‘den başlayan fiyatlarla edinmek mümkün.

XPG CORE REACTOR PSU

Bütünüyle Japon malı kapasitörler kullanılarak üretilen XPG CORE REACTOR güç kaynağı kullanıcılara yük verimlilik ve güvenilirlik sunuyor. 80 Plus Gold sertifikasına sahip olan eser %50 yükte %90 verim sunabiliyor. Farklı muhtaçlıklar için 650W ve 750W seçenekleri bulunan eser akıllı fan teknolojisi, güç kaynağı fanının yük arttıkça hızlanmasını sağlıyor ve böylelikle son aşama sessiz bir çalışma sunuyor.

Modüler bir tasarımı olan CORE REACTOR PSU kasa içinde oluşan nahoş kablo kalabalığını önlerken kasa içerisindeki suram sürecini de kolaylaştırıyor. Imalatında yüksek kaliteli kapasitörler kullanılan eser, Yüksek Akım Müdafaası, Yüksek Tansiyon Müdafaası, Kısa Devre Muhafazası üzere pek çok güvenlik mekanizması barındırıyor. 10 yıllık garantiyle birlikte gelen XPG CORE REACTOR’ı 769TL‘den başlayan fiyatlarla saygın çevrimiçi mağazalardan satın almak mümkün.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Yorum Ekle