Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Tim Cook:” Apple’ın Hedefi Birinci Olmak Değil”

Tim Cook:” Apple’ın Hedefi Birinci Olmak Değil”

Apple CEO’su Tim Cook, gelecek için planlarını ve birtakım şahsî bedellerini açıkladı. San Francisco’daki Dreamforce 2019 aktifliğine, 1980’lerde Apple’da bir stajyer olan Salesforce ortak kurucusu ve CEO’su Marc Benioff ile yaptığı söyleşide Cook, iPhone üreticisinin gelecekteki gelişiminde gördükleri de dahil olmak üzere en değerli tasavvurlarından kimilerini açıkladı.

Cook, pek çok kişinin yenilik ve değişimi karıştırdığını, yeniliğin değişim mealine geldiğini lakin aslında “bir şeyi yalnızca değiştirmek değil, daha uygun yapmak” olduğunu belirtti. Hiçbir hengam amaçlarının birinci olmak olmadığını ve her devir en uygun olmayı hedeflediklerini de kelamlarına ekleyen Cook, “yalnızca en âlâ eserleri yaratmak istediklerini” söyledi.

Apple’ın 2007 yılında birinci iPhone’u piyasaya sürmesinden beri işletme odaklı olduğunu ve şu anda da firmanın cihazlarının Yerküre umumunda işletmelerde tanınan olduğunu belirtti.

Apple ve Salesforce, geçtiğimiz yıl Dreamforce sırasında büyük ölçekli bir paydaşlık duyurmuşlardı ve bu paydaşlığın birinci meyveleri, bu haftanın başlarında Trailhead GO tatbikinin iOS ve iPad’e kişisel bir sürümünün yayımlanması ile görüldü.

Gelecekte ise Salesforce, Apple için değerli bir kuruluş ortağı olmaya devam etmeyi planlıyor ve Cook, yazılım devinin çalışmaları hakkında “daha mesrur olamayacağını” söylüyor.

Artık derhal her Fortune 500 firmasının en azından bir cins bir Apple eseri kullandığını söyleyen Marc Benioff ise, artık bir bilgisayara bile gereksinim duymadığını ve yalnızca iPhone’unun ona yettiğini söylüyor.

Yorum Ekle