Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Teknoloji Devinin Yeni Eseri Fuarda Görücüye Çıktı!

Teknoloji Devinin Yeni Eseri Fuarda Görücüye Çıktı!

Yerkürenin en büyük teknoloji fuarlarından biri olan CES’de bu sene en yeni teknolojilerini tanıtan markalardan biri de ASUS oldu. Geçtiğimiz sene Zenbook Pro Duo modeli ile 15 inç bir ana ekranın yanında 2. bir ekran deneyimini kullanıcılarına sunan ASUS, 14 inç boyutundaki yeni ZenBook Duo (UX481) modelini geçtiğimiz günlerde Türkiye‘de satışa sunmuştu.

ASUS tarafından yapılan açıklamada; dokunmatik ana ekran seçeneği sunan UX481‘in, tıpkı vakitte entegre özellikleri genişletilen 12,6 inç boyutunda olan yardımcı bir dokunmatik ekranı ASUS ScreenPad Plus ile birlikte kullanıcıların beğenisine sunduklarını duyurdu.

“DAHA MÜTENASIP FİYATA SON KULLANICI İLE BULUŞACAK”

Şirket, Zenbook Pro duo ile birinci defa geliştirildiği belirttiği yeni teknolojinin 14″ versiyonu ile birlikte daha makul fiyatta son kullanıcı ile buluşacağını aktararak, ScreenPad Plus‘ın, kullanıcıların dizüstü bilgisayarlarıyla çalışma formlarını geliştirerek üretkenliği artıran ve iş akışlarına süratlice adapte olabilen çok gayeli bir inovasyon olduğunu vurguladı. Yetkililer tarafından bu inovasyon için “Birincil ekranla sıkıntısız bir halde bütünleşen ve yerleşik ScreenXpert yazılımı ile kullanıcıların ScreenPad Plus’ın verimlilik avantajlarından kolay kolay yararlanmasına imkan sağlayan çok çeşitli kullanışlı pratikleri, araçları ve yardımcı programları olan kullanıcı dostu bir yenilikçi” tarifi yapıldı.

CİHAZIN DONANIM DETAYI ŞÖYLE

“Zahmetsiz yaratıcılık için harikulâde performans” vurgusu yapan marka, cihazın donanım detayları ile ilgili şu malumatları paylaştı; 1 TB’a kadar PCIe 3.0 x4 SSD tarafından sağlanan ultra süratli depolama ortamı ile birlikte 16 GB’a kadar RAM ve NVIDIA GeForce MX250 GPU ile birleştirilmiş 10.Nesil Intel Core i7 işlemciye sahip. ZenBook Duo’nun, birebir hengamda üst seviye renk doğruluğu sağlayan görseller için çarpıcı PANTONE Onaylı FHD dokunmatik bir ekrana sahip olduğu edinilen gayri haberler arasındaydı. Yetkililerin yaptığı açıklamanın son kısmında ise dizaynın 1.5 kg yüküyle kullanıcıların mobilite beklentisini karşılayacağı belirtildi ve NanoEdge ile incelen çerçevelerin bunun en büyük mimarı olduğu aktarıldı.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Yorum Ekle