Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

You must login to ask a question.
“Star Wars İzle” Sitelerine Dikkat!

“Star Wars İzle” Sitelerine Dikkat!

Uzun vadedir beklenen Star Wars: The Rise of Skywalker, filmlere geldi ve tekrar en düzgün birinci başlangıç hasılatı elde eden sinemalardan biri oldu. The Rise of Skywalker’ın izleyicilerin beklentilerini karşılayıp karşılamadığını şu haberimizde mekan alan tahlillerle sizlere bildirmiştik. Bu haberimiz ise, Skywalker’ın Yükselişi‘ni “hala” beklemeyi sürdürenlere şahsi.

Star Wars: The Rise of Skywalker’ı filmde izlemeyecek ve torrent ile korsan sitelerden indirmeyi düşünenler için bed haber Kaspersky’den geldi. Kaspersky’nin hazırladığı yeni rapora nazaran, zararlı yazılım geliştiriciler yeni sinemasının ismini kullanıyor / kullanmayı planlıyor.

Rapora nazaran, siber korsanlar şahsî olguları toplamak ve istenilmeyen gayeli yazılımları yaymak için Star Wars: The Rise of Skywalker sinemasına bulaşmışlar. Sineması internet ortamından indirmek isteyenleri zati halihazırda virüs vb. tehlikeler bekliyorken, korsanlar bu sefer sinemaya şahsi yeni web siteleri geliştirme yoluna da gidiyorlar.

Hazırlanan bu web siteleri üzerinde Star Wars: The Rise of Skywalker sinemasını “meşru” olarak indirme yahut izleme imkanı tanıyan korsanlar, en azından bunu vadediyorlar. Oltaya takılanlar ise korsanların ağına düşmüş oluyor. Şimdiden bu tıp web siteleriyle internet ortamından karşılaşmak mümkün. Önümüzdeki günlerde ise yaygınlığın daha ziyade artacağı düşünülüyor.

Şimdiden temalı zararlı akın atakları geçtiğimi seneye nazaran yüzde 10 orantısında artmış durumda. O nedenle “ Skywalker’ın Yükselişi İzle“, “Star Wars: The Rise of Skywalker Fiyatsız İzle” ve bunlara benzeri internet sitelerinden itina ile kaçının, aksi halde datalarınızı korsanlara kaptırabilirsiniz.

Yorum Ekle