Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Sivex Losyon ne işe yarıyor? Sivex Losyon nasıl kullanımı! Sivex Losyon 2020

Sivex Losyon ne işe yarıyor? Sivex Losyon nasıl kullanımı! Sivex Losyon 2020

Bilirkişilerin sivilce sorunu ile karşı zıdda kalanlara önerdiği Sivex Losyon’un tasarruf rehberini sizlere sunuyoruz. Sivex Losyon nitekim işe yarıyor mu? Sivex Losyon fiyatı nedir? Sivex Losyon yan tesirleri var mı? Daha birçok merak ettiğiniz soruların karşılığına metnimizden kolay kolay ulaşabilirsiniz.

Eczanelerde satılan ve birçok kişi tarafından tasarrufu merak edilen Sivex Losyon, içerisindeki etken hususlar sayesinde sivilcelerin kaygılı düşüdür. Sodyum sülfasetamid isimli antibakteriyel tesiriyle anında oluşan sivilcelerin derinlemesine tesir eden bu losyon, eksper hekimler tarafından öneriliyor. Kolay kullanılabilir şişelerde olmasıyla severek kullanılan Sivex Losyon, yalnızca sivilceler için kullanılıyor. Her 1 gramda 100 mg Sodyum sülfasetamid bulunmasıyla sivilceleri geçiren bu losyonu sizler de sivilcelerinizin üzerine uygulayabilirsiniz. Erkeklerin yüzlerindeki ağır kıl köklerinin altındaki oluşan pembe kabarcıklara kadar tesir eden Sivex Losyon, yalnızca uygulandığı nahiyeye değil etrafına da tesir eder. Bu yüzden uyguladığınız nahiyeye ağır bir halde sürmeniz kâfi olacaktır. Çok tesirli bir sivilce losyonu olmasıyla kesinlikle eksper hekiminizin tavsiyesi üzerine alınmalıdır. 

Tasarrufu kolay olasa da kesinlikle eksper hekiminizin reçetesi üzerine pratiğiniz gereken bu losyonu çokça kullanmamaya ihtimam göstermelisiniz. Bu losyonun nasıl kullanılacağını merak ediyorsanız, problemli nahiyeyi sabunla uygunca temizleyip peçete ile kurutun. Akabinde losyonu hekiminizin reçete ettiği halde uygulayıp, masaj yaparak emilmesini sağlayın. Bu eseri sivilceleriniz azaldığında ya da yok olduğunda bırakmamalı, kullanmaya devam etmelisiniz. Gün içerisinde 2 sefer uyguladığınız kremi uyandığınızda suyla temizleyebilirsiniz.

SİVEX LOSYON SONRASI YÜZ YIKANIR MI?

Bu losyonu kullandıktan kısa mühlet sonra yüzün yıkanma durumu merak konusu oluyor. Hekiminizin belirlediği ve günlerde kullandığınız bu losyonu sürdükten sonra yüzünüzü yıkamayın. Sadece gece uyguladığınızda sabah uyanıp yüzünüzü suyla yıkayabilirsiniz. Gündüz kullandığınızda ise 1 saat kadar kaldıktan sonra yıkayabilirsiniz. 

SİVEX LOSYON FİYATI NEDİR?

Sivex Losyon sair ismi ile sivex sivilce kremi fiyatı hekim reçetesi olduğunda fiyatında değişiklikler görülmektedir. SIVEX 50 gram losyon 2020 yılı fiyatı 35.17 TL ‘dir.

Yorum Ekle