Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Şirketler Doneleri Nasıl “PARA”ya Dönüştürüyorlar?

Şirketler Doneleri Nasıl “PARA”ya Dönüştürüyorlar?

Türkiye’nin en büyük ve esaslı teknoloji aktifliği olan Bilişim Doruğu “DATA TALKS ” temasıyla 20-21 Kasım tarihlerinde İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleştiriliyor. Google, Hitachi, Cisco, SAP Türkiye, HP, Software AG ve Turkcell üzere yerkürenin ve Türkiye’nin teknoloji devleri, günümüzde kıymetinde olan datanın paraya nasıl dönüştürülebileceği konusundaki fikirlerini Tepe’de paylaşıyorlar.

Türkiye’nin dijital dönüşümüne yan veren T.C. Cumhurbaşkanlığı Ofis Yöneticisi Dr. Ali Taha Koç, T.C. Sıhhat Bakanlığı, Bakan Yardımcısı Dr. Şuayip 1., T.C. Cumhurbaşkanlığı Iktisat Siyasetleri Konsey Üyesi Hakan Yurdakul üzere değerli isimlerin nokta alacağı açılış programına; gazeteci, muharrir Serdar Kuzuloğlu da sunumu ile renk katacak.

“Üç Büyükler” Tepe’de

Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone’un ortak bir platformda buluştuğu Mobil Telekomünikasyon Operatörleri Derneği m-Tod’un “Stratejik iş Ortağı” olarak bölge aldığı tepede dijital dönüşüm tüm detayları ile ele alınacak.

2000 yılından bu yana iş yerküresinin teknolojiyle dönüşen geleceğine ışık tutan Bilişim Tepesi yeni çağın altın madeni olarak kabul edilen olguyu temel alarak; yapay zekâ, robotik, nesnelerin interneti, mobilite, güvenlik, büyük olgu, bulut, kurumsal iş tatbikleri üzere yenilikçi teknolojileri iş yerküresi açısından ele alacak.

Türkiye’nin Teknoloji Kaptanları malûm oluyor

Türkiye’nin bilişim ve teknoloji meydanında en deneyimli yayınlarından BThaber Gazetesi’nin Bilişim Zirvesi’19 çatısı altında düzenlediği Teknoloji Kaptanları Mükafatları sahipleri ile buluşacak. Hem kamu hem de şahsi bölümden çok sayıda girişimin katıldığı yarışta İnovasyon, Dijital Dönüşüm, Maliyet Güzelleştirme, Müşteri ile Etkileşim, Operasyonel Yetkinlik,  Sosyal Sorumluluk mevzularında girişimler ödüllendirilirken “Yılın Teknoloji Kaptanı” armağanı de sahibini bulacak. Akademik yerküreden ve STK’lardan seçilmiş 15 deneyimli ismin jüri üyeliğiyle ve halk oylamasıyla belirlenecek olan kazananlarının armağanları 20 Kasım Çarşamba akşamı saat 17.30’da düzenlenecek merasimi ile sahiplerine takdim edilecek.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Yorum Ekle