Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Romatim Jel neye âlâ gelir ve yararları nelerdir? Romatim Jel kullanımı! Romatim Jel fiyatı

Romatim Jel neye âlâ gelir ve yararları nelerdir? Romatim Jel kullanımı! Romatim Jel fiyatı

Vücudunuzun rastgele bir bölgesinde ağrınız varsa mütehassıs tabip denetiminde Romatim Jeli kullanabilirsiniz. Kısa vadede ağrıları gideren Romatim Jel adeta mucize üzere gelecek. Evet Romatim Jel neye yeterli gelir ve yararları nelerdir? Romatim Jel kullanımı! Romatim Jel fiyatı nedir? sorularının cevabı metnimizde.

Etken maddesi Diklofenak sodyum olan Romatim Jel, vücutta iltihaba ve ağrıya sebep olan biyolojik etkenleri azaltıcı tesiri ile sürüldüğü yandaki ağrıyı gideren bir ilaçtır. Hasar yahut darbe sonucu etkilenen yanlarda ödemle birlikte görülen ağrılar; diz üzere yüzeysel eklemlerin kireçlenmesine (artroza) bağlı hafif noktadaki ağrılar için bilirkişilerin önerdiği Romatim Jel sadece eczanelerde satılıyor. 50 gramlık alüminyum tüplerde raflarda olan bu jel, reçetesiz satışı da mümkündür. Al beyaz renginde kutusu ve tüpü vardır. Bu jelin ruhsat sahibi Kurtsan İlaçları A.ş’dir. Bel ağrısı, sırt ağrısı, kireçlenme, ödemli ağrılar, romatizma, spor yaralanmaları sonucu oluşan rahatsızlıklarda kullanılan cilt üzerine sürülerek uygulanan şişliğin giderilmesi için deriye sürülen bu jel, kesinlikle eksperlerin denetiminde alınması gerekir.

Romantim jel kullanırken dikkat edilmesi gereken husus ise nefes kesilmesi, kurdeşen, yüzde, ağız etrafında, lisanda ve boğazda şişkinlik üzere alerjik bir durumla karşılaştığınızda acilen doktorunuzla görüşünüz. Sürdükten sonra en az 10 dakika kuruması için bekleyin.

ROMANTİM JEL NASIL KULLANILIR?

nasıl reçete ettiyse o formda kullanmanız gerekmektedir. Tedaviniz mühletince lütfen doktorunuzun direktiflerine uyun. Jeli tedavi edilecek tarafa sürülecek kadar sıkıp, hafif  hareketlerle masaj yaparak yediriniz.

ROMANTİM JEL FİYATI

Bu ilacın fiyatı 15.85 TL‘den eczanelerde satılmaktadır. 

Yorum Ekle