Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Robert Downey Jr’dan Samimi “Oscar” Açıklaması!

Robert Downey Jr’dan Samimi “Oscar” Açıklaması!

Robert Downey Jr., son radde alçak istekli bir yaklaşım göstererek, Oscar armağanlarına talip olmadığını açıkladı. Halbuki ki Robert Downey Jr, Joker gösterime girmeden ve Joaquin Phoenix harika bir performans sergilemeden evvel Oscar armağanlarının en büyük adayıydı. Robert Downey Jr. Avengers: Endgame’deki mucize mimikleri ve mahsusen sinemanın sonundaki oyunculuğu Oscar için değerli bir aday olarak görülüyordu. 

Robert Downey Jr., birbirinden çarpıcı açıklamalarda bulundu. Aktör, “Kişilerin bana olan inançlarından son mutluyum. Avengers: Endgame tarihin en başarılı sineması oldu. Performansım hakkımdaki icmalleri izledim ve dinledim. Muhtemelen Oscar armağanını Joaquin Phoenix kazanacak. Bundan gocunacak değilim velev Oscar mükafatlarına aday gösterilmemeyi bile kabullenebilirim” dedi.

Robert Downey Jr, iki defa Akademi armağanlarına aday gösterildi: Chaplin (En Uygun Aktör1992) ve Tropic Thunder (En Güzel Yardımcı Oyuncu). Lakin armağan, Al Pacino ve Heath Ledger’a gitti. Robert Downey Junior ise boş durmayıp, Chaplin rolüyle Bafta‘yı kazandı. 

Robert Downey Junior, Oscar kazanamayacağına inanmış olabilir ancak onun parmak şıklatması ve son andaki mimikleri bile film tarihinde muazzam işler olarak bedellendiriliyor.

Yorum Ekle