Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Pixel 4 Imajları ve Özellikleriyle Sızdı

Pixel 4 Imajları ve Özellikleriyle Sızdı

Google’ın bugün tanıtacağı yeni akıllı telefonu , tanıtılmasına saatler kala yüzünü gösterdi. Renk seçenekleri ve özellikleriyle birlikte sızan ve XL, ayrıyeten satın alım aşamasında kullanıcılara çeşitli avantajları da beraberinde getiriyor.

Daha evvel de duyduğumuz üzere Pixel 4 5.7 inç ekranla bir arada gelecekken, ise 6.3 inç büyüklüğünde bir ekranın sahibi olacak. Her iki telefonda da 16 MP ve 12 MP çift lensli kamera heyetimi nokta alacakken, ön yüzde de 8 MP ölçüsünde bir kamera bulunacak.

Telefonların işlemcileri Snapdragon 855 olarak görünüyor. Grafik işlemci Adreno 640 olurken, Pixel 4, 64 GB hafıza ve 6 GB RAM ile 128 GB hafıza ve 6 GB RAM seçenekleriyle satışa çıkacak. Pixel 4 XL’ta ise farklı olarak 256 GB hafıza ve 8 GB RAM seçeneği bulunacak.

Her iki telefonun da 90 Hz tazeleme suratına sahip olacak olan ekranı telefonların en dikkat cazibeli yanlarından birini oluşturacakken, Pixel 4’ün bataryası 2800 mAh, Pixel 4 XL’ın ise 3700 mAh kapasitesinde olacak.

Siyah, beyaz, mercan ve turuncu renklerle satışa çıkacak olan Pixel 4 ve Pixel 4 XL, satın alım aşamasında da birkaç değerli avantaj getirecek. Sızan haberlere nazaran telefonları İngiltere’den sipariş ettiğinizde HP Chromebook 14 yanında verilecekken, Google, Pixel 4 satın alan herkese 3 ay boyunca fiyatsız bulut depolama ortamı sunacak.

Yorum Ekle