Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Pixel 4 Imajları ve Özellikleriyle Sızdı

Pixel 4 Imajları ve Özellikleriyle Sızdı

Google’ın bugün tanıtacağı yeni akıllı Pixel 4, tanıtılmasına saatler kala yüzünü gösterdi. seçenekleri ve özellikleriyle birlikte sızan Pixel 4 ve Pixel 4 XL, ayrıyeten satın alım aşamasında kullanıcılara çeşitli avantajları da beraberinde getiriyor.

Daha evvel de duyduğumuz üzere Pixel 4 5.7 inç ekranla bir arada gelecekken, Pixel 4 XL ise 6.3 inç büyüklüğünde bir ekranın sahibi olacak. Her iki telefonda da 16 MP ve 12 MP çift lensli kamera heyetimi nokta alacakken, ön yüzde de 8 MP ölçüsünde bir kamera bulunacak.

Telefonların işlemcileri Snapdragon 855 olarak görünüyor. Grafik işlemci Adreno 640 olurken, Pixel 4, 64 GB hafıza ve 6 GB RAM ile 128 GB hafıza ve 6 GB RAM seçenekleriyle satışa çıkacak. Pixel 4 XL’ta ise farklı olarak 256 GB hafıza ve 8 GB RAM seçeneği bulunacak.

Her iki telefonun da 90 Hz tazeleme suratına sahip olacak olan ekranı telefonların en dikkat cazibeli yanlarından birini oluşturacakken, Pixel 4’ün bataryası 2800 mAh, Pixel 4 XL’ın ise 3700 mAh kapasitesinde olacak.

Siyah, beyaz, mercan ve turuncu renklerle satışa çıkacak olan Pixel 4 ve Pixel 4 XL, satın alım aşamasında da birkaç değerli avantaj getirecek. Sızan haberlere nazaran telefonları İngiltere’den sipariş ettiğinizde HP Chromebook 14 yanında verilecekken, Google, Pixel 4 satın alan herkese 3 ay boyunca fiyatsız bulut depolama ortamı sunacak.

Yorum Ekle