Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
PUBG LITE İçin LITE Season ve Para Ünitesi Geliyor

PUBG LITE İçin LITE Season ve Para Ünitesi Geliyor

PUBG Corporation yaptığı bir duyuru ile PUBG’nin fiyatsız olarak sunulan ve PUBG tecrübesini daha düşük sistemlerde yaşamanıza imkan sağlayan PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS LITE (PUBG LITE) için yeni içeriklerin hazır olduğunu açıkladı:

Yeni Seri

2. Dönem için tasdikli olan LITE PASS yayında. 400 L-COIN ile alınabilinecek LITE PASS: Premium Season 2, Premium Pass’in yanı sıra Chicken Medal, Silver Bullet, farklı skin’ler, BP ve XP üzere vazife sonlarında kazanabileceğiniz mükafatlar de bulunuyor. LITE PASS: Premium Plus Season 2 ise %40 indirimli olarak 1,100 L-COIN’den satışa sunulurken bu paketin içinde de Premium Plus Pass’in yanı sıra 25 Level Up Pass, Chicken Medal, Silver Bullet, farklı skin’ler, BP, XP ve Emote üzere vazife sonlarında kazanabileceğiniz armağanlar de mevcut.

LITE PASS: Free, ise tüm oyunculara fiyatsız olarak sunulan bir season pass olarak içerisinde tamamlandıkça oyunculara seviye atlatarak oyun içi mükafatlar kazandıran vazifeler içermekte. Bu kadarı ile yetinmeyen oyuncular dilerlerse daha ziyade hizmete ve dolayısı ile daha çokça armağan ve armağana LITE PASS: Premium ve LITE PASS: Premium Plus alarak ulaşabilirler. Son olarak yeni Halloween Crate de öteki ayrıcalıklı eşyaların yanında konum almaya başladı. Dileyen oyuncular bu eşyaları farklı bir halde oyun içi parası olan L-COIN ile satın alabilirler.

Yeni Oyun İçi Para Ünitesi

İki yeni oyun içi para ünitesi daha tasarrufa açılıyor. Bunlardan birincisi olan Silver Bullet’ı oyuncular, kostüm/oyun içi eşyalarını parçalayarak elde edebilecekleri üzere karşılığında Silver Bullet Store üzerinden eşyalar alabilecekler. Chicken Medal ise oyuncuların Halloween Crate üzere Gacha kutularını satın almalarını sağlayacak bir başka para ünitesi. Dahası oyuncular, Silver Bullet’lar karşılığında oyun içi eşyaları satın alarak bunları Chicken Medals’a çevirip LITE PASS: Premium’dan eşyalar da satın alabilecekler.

PUBG Corporation, tıpkı vakitte Türkiye’de birinci sefer düzenlenen PUBG LITE Survival Masters 4vs4 Turnuvası’nın 12 Ekim’de düzenlenecek Büyük Finali’ni de duyurdu.

Üç hafta boyunca gerçekleşen elemeler sekiz farklı öbekte gerçekleşti ve finale kalan kadrolar görünür oldu. Büyük Final 12 Ekim tarihinde gerçekleşecek ve izleyiciler, bu heyecana canlı olarak katılabilecekler. Yarı Final ve Final maçları https://www.twitch.tv/pubglitetur Twitch kanalında 16:00’da başlayacak. PUBG LITE Survival Masters 4vs4 Turnuvası’nı canlı olarak Mete “Eastergamer” Özbey, Özgür “Rootthegamer” Alagül ve  Eraycan “Fedupsamania” Bul sunacak. Twitch’teki canlı yayına katılan tüm PUBG LITE oyuncuları, kendileri için hazırlanan oyun içi kişisel eşya giveaway aktifliğine katılabilecekler.

PUBG LITE Survival Masters 4vs4 Büyük Finali’nde 8 öbekten çıkan en başarılı 16 ekip, çift eleme 5 maçlık seri (BO5) ile birbirlerine üstünlük sağlamaya çalışacak. Tüm turnuva, hakemler tarafından Discord üzerinde oluşturulacak maç odalarından takip edilecek.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Yorum Ekle