Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Predator Helios 300 Uğraşa Hazır

Predator Helios 300 Uğraşa Hazır

Predator Helios serisiyle süratten feragat etmek istemeyen oyun tutkunlarına hitap eden Acer, 144 Hz yenileme suratı sunan IPS panelli Helios 300’le çıtayı biraz daha yükseltiyor. Predator Helios 300‘le oyuncular, 17,3 inçlik Full HD ekranda 3 ms reaksiyon müddetiyle bulanık imgelere veda ediyor. Yırtılmaları bertaraf eden panel, sunduğu manzara kalitesiyle oyun deneyimini bir üst seviyeye taşıyor. Savlı kasa dizaynının altında Intel Core i7 işlemcisi, Max-Q dizaynlı ve sürat aşırtmalı GeForce RTX ekran kartı, 32 GB DDR4 2666 MHz bellek ve 1TB HHD, 256 GB SSD formunda güçlü bir donanımla sunulan Helios 300, yüksek performans talep eden AAA oyunlarda da farkını ortaya koyarak oyun severleri en çekişmeli uğraşlarda dahi destekliyor.

4’üncü Nesil Aeroblade 3D Soğutma Teknolojisi: Sessiz ve Güçlü

Sürat, yüksek performans ve dikkat cazibeli tasarım detaylarıyla öne çıkan Helios 300, tüm Predator markalı modellerde olduğu üzere kişisel dizaynlı soğutma sistemlerini kullanıyor. Hava akımını artırıp gürültüyü azaltmayı hedefleyen Acer’ın 4’üncü nesil AeroBlade 3D fanlarına sahip cihaz, en yüksek performansla çalışan Helios 300’ü serin tutmayı başarıyor. Kenarları tırtıklı olarak tasarlanan 0,1 mm inceliğindeki yeni fan kanatlarına sahip son nesil fanlarda, üst ve alt tarafta kanatçıklara mekan verilirken her kanadın iç kısmında da kavisli bir kısım bulunuyor ve bu tasarım de tüm sistemin yüzde 45 nispetinde daha ziyade hava akımı elde etmesi sağlanmış oluyor. Stratejik olarak yerleştirilmiş hava giriş çıkış delikleri ve Acer CoolBoost teknolojisi de eklendiğinde Helios 300, pres altında sakin kalmayı başarıyor, sürat aşırtma ve uzun oyun maratonlarının üstesinden kolaylıkla gelebiliyor.

Oyunlarda Tam Denetim Sunan Güçlü Özellikler

Hem tasarım hem de donanım tarafında oyun tutkunlarının muhtaçlık duyduğu pek çok özelliği sunmayı başaran Predator Helios 300’ün Turbo tuşu ile tek dokunuşla sürat aşırtma yapmak mümkün. Killer DoubleShot Pro ile de süratli ve kesintisiz ağ kontağı sunmasının yanı sıra cihazın klavyesi de dikkat cazip özelliklere sahip. 4 ortamlı RGB aydınlatmaya konum verilen klavye, PredatorSense ve Turbo kısayol tuşları, genişletilmiş boşluk tuşu ve öne çıkan içbükey WASD, istikamet ve kısayol tuşları ile daha kullanışlı ve işlevsel hale geliyor. Kişisel yardımcı pratik PredatorSense, tek tatbik üzerinde fan, aydınlatma ve sistemin durumunu izleme üzere oyun donanımları üzerinde tam denetim sunuyor. Öte yandan Helios 300, WAVES MaxxAudio yazılım paketi ile güçlenen ses performansıyla da oyunlarda etkileyiciliği artırıyor, heyecanı katlıyor.

Fiyat ve Bulunabilirlik

Acer Predator Heilos 300, 14.999 TL‘den satışa sunuluyor.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Yorum Ekle