Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Philips 346B1C Monitörü Piyasaya Çıkıyor

Philips 346B1C Monitörü Piyasaya Çıkıyor

Başkan ekran eksperi ve Philips monitörlerinin marka lisans ortağı MMD, USB-C’ye sahip, 34 inçlik, kavisli UltraWide VA LCD monitörü Philips 346B1C’yi piyasaya çıkartıyor. İşyerindeki üretkenliği, konforlu ve usul sahibi bir biçimde artırmak için tasarlanan bu model, izleyeni çevreleyen bir VA ekranda quad yüksek çözünürlüklü CrystalClear imajlar, dahili USB-C kenetleme teknolojisi ve ergonomik konforun yanı sıra çevresel sürdürülebilirliği de garantileyen bir seri yenilikçi özelliğin ülkü bir kombinasyonunu sunuyor. Velhasıl, Philips’in 346B1C modeli finans, bankacılık ve gayri B2B kollarında üretkenlik odaklı profesyoneller için hakikaten bütün arananları sağlayan bir tahlil.

Harika manzaralar

Philips 346B1C, kullanıcılara istisnai bir görüntüleme deneyimi sunmak için tasarlanmış çok sayıda yüksek performans teknolojisi ile donatıldı. CrystalClear, UltraWide QHD 3440 x 1440 piksellik imajlar, neredeyse ekrandan atlayıp dışarı çıkıyorlar. Lüks genişlikteki 21:9 formatı, aralarında yan yana yapılan karşılaştırmalar, XXL hesap tablosu görüntülemesi, yüksek ayrıntılı CAD-CAM pratikleri ve daha ziyadesi üzere sonsuz olasılıklar sunuyor. Başkaca bölünmüş ekran ve çoklu üretkenliği kullanıcıların eş devirli olarak bir diz üstü bilgisayar ve bir PC üzere çoklu cihazlar üzerinde çalışmasını sağlayan MultiView teknolojisi ve tek bir monitör-tuş takımı-mouse konfigürasyonu kullanarak iki başka PC’yi denetim etmelerini sağlayan MultiClient Entegre KVM anahtar sayesinde mümkün. Üstelik işi cümbüş ile karıştırmaktan keyif meydanlar için de, bu monitör ayrıyeten yıldırım suratındaki reaksiyon mühletini ve akışkan, yapay olgu içermeyen oynanabilirliği garantileyen Adaptive-Sync teknolojisine sahip.

USB-C Büyüsü

Devirden tasarruf sağlayacak, zahmetsiz tahliller arayan profesyoneller için, Philips 346B1C‘nin eksiksiz haberleri var. Ekranda güç teminine sahip dahili bir USB-C dock istasyonu bulunuyor. Bu da, kullanıcıların kolay, tek kablolu kenetleme ve dizüstü bilgisayarları şarj olurken bile yüksek çözünürlüklü görüntü ve üstün süratli olgu iletimi için diz üstü bilgisayarın monitöre bağlanabilmesi üzere rahatlık sağlayan bir seri işlevi kullanabileceği manasına geliyor.

İleri görüşlü özellikler

Philips 346B1C başında geçirilen her dakika keyifli olmalı. Bu türlü olması için monitör, konforu daha da artıran geniş yelpazedeki özellikler ile donatıldı. Flicker-free teknolojisi ve LowBlue Modu çalışırken daha âlâ bir görselleştirme verirken, EasyRead modu da beğenilen, kağıttan okur üzere bir okuma deneyimi sunuyor. 180° sağa sola dönebilen, eğilebilen, yüksekliği ayarlanabilir ayak ve VESA montajı optimal ergonomik konforu sağlıyor. Dahili PowerSensor, orada birinin bulunup bulunmadığını tespit edip ona nazaran ayarlama yapıyor, sonunda de güç maliyetlerini %80’e dek düşürebiliyor. Üstelik hepsi bu kadar da değil. Bu monitör ayrıyeten cıvasız, kurşunsuz, EnergyStar 7.0, RoHS ve TCO sertifikalı. Başkaca %100 geri dönüştürülebilir materyal ile ambalajlandı.

Üretkenlik manasında bir güç merkezi olan Philips 346B1C monitörü, 660 USD tavsiye edilen perakende satış fiyatından Kasım ‘da piyasada bulunabilecek.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Yorum Ekle