Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
OPPO Reno2 Şarjı Ne Kadar Gidiyor?

OPPO Reno2 Şarjı Ne Kadar Gidiyor?

Akıllı telefon pazarının önder markası OPPO, yeni Reno2 serisiyle görsel etkileşim, fotoğrafçılık, cümbüş ve toplumsal deneyimler açısından yeni deneyimler yaşatırken güçlü bataryasıyla da dikkat çekiyor. Reno2 serisi, yaratıcılığın beklemek için devranı olmadığını biliyor ve 4.000 mAh (Typ) batarya ile kullanıcılara daha uzun ömürlü bir akıllı telefon deneyimi sunuyor.

13 aralıksız seri keyfi

Akıllı telefonlardan seri izlemek, kullanıcılar arasında çok sık rastlanan alışkanlıklardan biri haline geldi. OPPO’nun Reno2 serisinde arka arda yeni kısımlar izlemek isteyen seri severlere gereksinim duydukları pil gücünü sunuluyor. Reno2’nin yüzde 100 şarjı ile en sevilen seriler 13 saate kadar kesintisiz olarak izlenebiliyor. 6.5″ AMOLED ekran, 2400×1080 çözünürlük ve yüzde 93 ekran/gövde orantısı bulunan Reno2 serisi, 4.000 mAh (Typ) bataryası sayesinde kullanıcıların bu özelliklerden daha uzun vade yararlanmasını mümkün kılıyor.

Reno2 ile 6 saate kadar aralıksız oyun deneyimi

OPPO’nun Reno2 modeli, güçlü mobil oyun özellikleriyle de dikkat çekiyor. “Game Space” özelliği ile oyunları tek bir noktada buluşturan OPPO, yüksek performans sağlayan işletim sistemi ile oyun severlere uygun bir deneyim sunuyor. Reno2 serisi, yüzde 70 şarj ile 6 saate kadar aralıksız oyun deneyimi yaşatırken, kullanıcılar oyun sırasında gelen bildirimleri görebiliyor ve bildirileri yanıtlayabiliyor.

4 saate kadar aralıksız müzik dinleyin!

“Parlak siyah” ve “okyanus mavisi” renk seçenekleri ile kullanıcıların beğenisine sunulan Reno2 serisi, 4.000 mAh’lık bataryası sayesinde kullanıcıların müzik keyfini artırıyor. Reno2, yüzde 30 şarj seviyesinde bile 4 saate kadar yüksek çözünürlüklü ses ile aralıksız müzik dinleme imkânı sunuyor.

Yüzde 10 şarj ile 1 sınırsız fotoğraf çekin!

OPPO Reno2 serisi ile fotoğraf çekme deneyimi farklı bir keyfe dönüşüyor. 48MP dörtlü kamera heyetimi, 20x Dijital Zoom destekli 5x Hibrit Zoom özelliği, Ultra Gece Modu üzere fotoğraf geliştirme özellikleri Reno2’de kullanıcıları bekliyor. Reno2’de yüzde 10 şarj kalsa bile kullanıcılar 1 boyunca sınırsız fotoğraf çekebiliyor.

30 dakikada yüzde 51 şarj

OPPO Reno2 serisinde, süratli ve inançlı VOOC Süratli Şarj 3.0 teknolojisi bulunuyor. Reno2 bu yenilikçi teknoloji sayesinde, 30 dakika üzere kısa bir vadede yüzde 51’e kadar şarj olabiliyor.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Yorum Ekle