Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Bu Dizüstü Bilgisayar Retro Klavyesiyle Rakiplerinden Ayrılıyor

Bu Dizüstü Bilgisayar Retro Klavyesiyle Rakiplerinden Ayrılıyor

Cenava, çok kişi tarafından bilinen bir marka olmayabilir, ama bu Çinli üretici yeni tanıttığı dizüstü bilgisayarı ile kendini tanıtma ismine kıymetli bir adım atmış üzere görünüyor. Performans kadar dizaynların da havada uçuştuğu kategorisi için yeni bir laptop üreten Çinli üretici, Cenava N145 ismini verdiği dizüstü bilgisayarla, retro görünüm ve tasarrufu benimseyenlere hitap ediyor.

Cenava N145, bilhassa klavyesiyle dikkat çeken bir oluyor. Klavyede yan alan tuşların yuvarlak tasarlanmış olması, laptop’a bir daktilo görünümü kazandırırken, Çinli şirket benimsedikleri bu tasarım anlayışını “retro punk” olarak tanımlıyor. Görünüşüyle cazip duran Cenava N145’ün fiyatı da Gearbest üzerinde 399 Dolar.

Cenava N145, sahip olduğu bileşenler açısından da pahalı bir model değil. 2 GB RAM kapasiteli GeForce 940M ekran kartı, Full HD ekran, tam metal gövde, Intel Core i7-6600U işlemci ve 128 GB M.2 SSD ile bir arada teknik olarak da başarılı öğeler bulunduran Cenava N145, retro klavyesinde geriden aydıntlatma ve bir zaviyede de parmak izi okuyucu bulunduruyor.

Yorum Ekle