Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
OPPO 2020’de Mahallî Yatırımlarını Sürdürecek

OPPO 2020’de Mahallî Yatırımlarını Sürdürecek

Yerkürenin önder akıllı telefon markalarından OPPO, bir yıl evvel adım attığı Türkiye pazarında yükselişini sürdürüyor. OPPO olarak 2019’da gelmek istedikleri noktada olduklarını belirten OPPO Türkiye Umumî Yöneticisi Weijian Zhou, 2020’de çıkacak yeni modeller ve öteki yeni nesil eserlerle ilgili malumatlar verdi.

2019’un başında kullanıcılarla buluşmaya başladıklarını, kısa müddette hoş yansılar aldıklarını ve Türkiye’nin OPPO’yu sevdiğini tabir eden Weijian Zhou laflarına şöyle devam etti: “OPPO’nun RX17 Pro, RX17 Neo ve AX7 akıllı telefon modelleriyle girdiğimiz pazarda süratli bir halde kendimize yan bulmaya başladık. Mayıs 2019’da çıkan birinci Reno serimiz tasarım, fotoğraf, performans ve ilişki özellikleriyle büyük beğeni topladı. Reno eser ailesi OPPO’nun daha dinamik, hareketli ve genç yüzünü kullanıcılarımıza gösterdi.”

“Global tecrübelerden mahallî stratejilere”

Reno 3 ve Reno 4 serileri geliyor

Weijian Zhou’nun paylaştığı haberlere nazaran OPPO 2020’de; Reno 3, Reno 4 serileri ile A Serisi 2021 modelleri üzere pazara damgasını vuracak yenilikçi eserleri kullanıcılarla buluşturacak. OPPO yeni modellerin yanı sıra akıllı ve süratli irtibat teknolojilerine, 5G’ye olan yatırımlarını bir formda sürdürecek.

“2020’de 5G ortamında bir dönüm noktasına daha ulaşacağız”

5G teknolojisini farklı bir boyuta taşıyacaklarını anlatan OPPO Türkiye Umumi Yöneticisi Weijian Zhou, laflarına şöyle devam etti: “5G teknolojisini yerküre çapında sahipleniyoruz. 2019’da Swisscom, Ericsson ve Qualcomm ile birlikte stratejik paydaşlık kurarak ‘5G Landing Project’i gerçekleştirdik. Bu iş birliği kapsamında Avrupa’nın birinci 5G temaslı telefonu olan OPPO Reno 5G’yi piyasaya sürdük. Türkiye’de ise iş ortaklarımızdan Turkcell, 5G altyapısı üzerinde yaptığı sürat testini birinci kere OPPO Reno 5G ile gerçekleştirdi. 2020’de 5G ortamında bir dönüm noktasına daha ulaşacağız. OPPO olarak, DSS (Dinamik Spektrum Paylaşımı) teknolojisini destekleyen birinci global akıllı telefon markası olduk. 2020’de DSS’nin faal olduğu 5G akıllı telefonu piyasaya sürmeyi planlıyoruz. Bu mevzuda iş ortaklarımız Ericsson, Qualcomm, Swisscom ve Telstra ile birlikte çalışıyoruz. DSS teknolojisi, operatörlerin mevcut 4G ve 5G frekans spektrumlarından ve ağlarından yararlanmalarını sağlarken, 5G hizmetlerinin global dağıtımını hızlandırıyor ve 5G deneyimini daha geniş ölçekte yaşatıyor. Daha istikrarlı, kesintisiz ve süratli 5G kontağı ve hasebiyle daha yeterli bir kullanıcı deneyimi bizi bekliyor olacak. 5G teknolojisi Türkiye’de kullanılmaya başlandığında OPPO kullanıcılarına bu hizmeti vermek için hazır olacak.” 

Akıllı saatler, akıllı kulaklıklar ve AR gözlükleri kullanıcılarla buluşacak

2020’de OPPO’nun yerküre teknoloji bölümündeki algısını değiştirmeye hazırlandıklarını vurgulayan Weijian Zhou, “OPPO artık yalnızca bir telefon firması olmayacak” dedi. Weijian Zhou, OPPO’nun 2020 vizyonunda konum alan akıllı saatler, akıllı kulaklıklar, AR gözlükleri üzere çeşitli akıllı cihazların yerküre lansmanıyla birlikte Türkiye’ye de geleceğini laflarına ekledi.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Yorum Ekle