Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
OnePlus 8 Pro Görselleriyle Sızdı! İşte Özellikleri!

OnePlus 8 Pro Görselleriyle Sızdı! İşte Özellikleri!

Çinli şirket OnePlus’ın gelecek modeli OnePlus 8 Pro için geri sayım başlamışken, gelen sızıntılar yeni telefonun yeniden alışkanlığını sürdüreceğini gösteriyor. Amiral gemisi katili olarak anılan OnePlus telefonları, gelecek 8 Pro modeliyle bir arada 120Hz ekrana kavuşacak. Lakin piyasadaki tek 120Hz ekranlı telefon OnePlus 8 Pro olmayacak. Samsung’un gelecek amiral gemisi Galaxy S11 yahut gayrı ismiyle Galaxy S20’nin de 120Hz ekranla geleceğini biliyoruz. Evet, OnePlus 8 Pro farklı neler sunacak? Telefon bu sefer manzaralarıyla sızdı.

Elde tutulurken görüntülenen OnePlus 8 Pro, zaviyede deliği, geniş ekranı ve ince çerçeveleriyle görünürken, ekranda konum alan detay ise, ekran tazeleme suratına ait ipucu veriyor. Imgeye nazaran, OnePlus 8 Pro’da ekran tazeleme suratını 120 Hz, 90 Hz ve 60 Hz halinde değiştirebileceğiz.

Seçeneklerden 120Hz seçildiğinde muhtemelen pil ömrü daha süratli tükenecek. Bunun için kullanıcılara 3 farklı seçenek sunulurken, yeterli pil ömrü ve düzgün performans arasında dengeyi kullanıcılar kendileri kurabilecekler. Elbette bu seçenekler arasındaki istikrar, pil tasarruf modlarına da sirayet edecektir.

Bu sene tanıtılacak telefonlarda ağır olarak görmeyi beklediğimiz 120Hz erkan kervanına böylelikle OnePlus 8 Pro da katılacağını gösteriyor. Bakalım OnePlus 8 Pro, Galaxy S20 (Galaxy S11?) önünde tekrar bir amiral gemisi katili olarak davranabilecek mi? Bunun yanıtını bekleyip göreceğiz.

Yorum Ekle