Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Nintendo Switch Pro Controller incelemesi Nintendo Switch Pro Controller İnceleme

Nintendo Switch Pro Controller incelemesi Nintendo Switch Pro Controller İnceleme

  • Çok uygun gereç ve personellik kalitesi
  • Hissiyat son radde başarılı
  • Uzun batarya ömrü
  • Tetik tuşları olması gereken lineer tasarrufu sunmuyor
  • PC’de kullanırken son radde problemli
Özetle

Switch Pro Controller sansasyonel bir eser değil, bilakis ne istediğini bilen oyuncuları hedefliyor. Switch’iniz varsa ve çoğunlukla TV’ye olarak kullanıyorsanız kesinlikle öneriyorum. Aksi her senaryo için gereksiz masraf olacaktır.

Joy-con’lar ile yıldızı barışmayanlar için Nintendo Switch Pro Controller incelemesi.

Aslında Nintendo o minik Joy-Con’lar ile sahiden süper bir iş çıkartmış durumda. Cihazı mobil olarak kullanırken hala alternatifi olmayan bu ufak ancak teknolojik muhit donanımları, cihazı televizyonunuza bağladığınızda ise yeniden de hem ehliyetsiz hem de pahalı kalabiliyor, en azından pek çok şahsa nazaran.

Nintendo Switch Pro Controller, elinize aldığınız anda gereç kalitesi, hafifliği ve rahatlığı ile beğenimizi kazanan bir model oldu. Çabucak belirtelim, şayet DualShock 4 favorinizse hoşunuza gitmeyecek çünkü bu modelde Xbox Controller dizaynına daha yakın çizgiler tercih edilmiş durumda.

Elbette mobil olarak kullanan oyuncular hedeflenmiyor bu model ile çünkü kullanmak pek mümkün değil. Gelgelelim Switch ekseriyetle televizyonunuza bağlıysa, piyasada rakiplerine nazaran pahalı gözüken bu eser bir anda mantıklı bir yatırım haline geliyor. Fiyatı 640 TL’den başlayan Pro Controller, 660 TL’den başlayan (TV aparatı olmaksızın) Joy-Con’a nazaran çok daha tutarlı bir seçenek olabilir.

Switch‘in üst yüzeyinde ve titreşim desteğinde yakınabileceğimiz hiçbir şey yok. Ergonomi, gereç ve personellik kalitesi olabileceğinin en güzel. Lakin tetik tuşlarına geçtiğimizde durum değişiyor. Nintendo bu modelde “dokunsal” tetikler tercih etmiş, bu da yarış oyunlarında verimli halde kullanılmalarını imkansız hale getiriyor. Başkaca kablolu / kablosuz tasarruflarda PC’de kullanılabilirliği son radde düşük. Çok sayıda oyunda sorun yaşadık ve sorunu ne devir düzeltmeye çalışsak daha berbat hale getirdik. Kısaca, bu çok kaliteli gamepad’i Switch dışında kullanmanızı önermiyoruz, en azından şimdilik.

Nintendo Switch Pro Controller Teknik Özellikleri
Eser Modeli Nintendo Switch Pro Controller
Eser Tipi Konsol
CHIP Online Notu 80
Üretici Nintendo

Yorum Ekle