Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
New well Günlük Nemlendirici Krem nasıl kullanılır? New Well Günlük Nemlendirici Krem fiyatı

New well Günlük Nemlendirici Krem nasıl kullanılır? New Well Günlük Nemlendirici Krem fiyatı

Günlük hayatınızda cildinizin hem bakımlı hem de sağlıklı görünmesini sağlamak için yanlışsız nemlendiriciyi bulmak koşul. Kozmetik mağazalarda binlerce nemlendirici gündüz bakım kremi bulunuyor. Bu kremlere yeni bir krem daha eklendi. Nemlendirici Krem – Derma Intensive Mositure Day Cream günlük hayatınızda kullanabileceğiniz ülkü bir krem. Pekala New Well Günlük Nemlendirici Krem nasıl kullanılır?

Son yıllarda çıkardığı başarılı kozmetik ve dermokozmetik eserlerle adeta lisanlardan dile  dolaşan markası, günlük hayatta gereksiniminiz olan tüm bakım ve kozmetik eserleriyle önümüze çıkıyor. New Well artık de gündüz dışarıya çıkmadan evvel ya da uyandığınızda cildinizin makyaja hazır olaması için bir krem piyasaya sürdü. Tüm cilt tipine koordinasyonlu olan “Derma Intensive Mositure Day Cream” bilirkişiler tarafından onaylanan mükemmel bir eser. Münhasıran dermatoloji bilirkişileri “cilt tipiniz ne olursa olsun yaşlanma belirtileriyle karşılaşmamak için” nemlendiriciyi ihmal edilmemesi konusunda değerini vurguluyor. Hal bu türlü iken gerçek nemlendirici arayışına geçen kimseler binlerce eserle karşı zıdda kalıyor. Şayet sizler de bir nemlendirici arıyorsanız New Well markasının Derma Intensive Mositure Day Cream kullanabilirsiniz. 

NEW WELL DERMA INTENSİVE MOSİTURE DAY CREAM ÖZELLİKLERİ

İçerisinde bulunan SPF 15 sayesinde zararlı ışınlarından cildi koruyan Derma Intensive Mositure Day Cream birebir vakitte hyalüronik asitle cildin yaşlanma belirtilerini geciktiriyor. Kozmetik kesiminde adeta çığ üzere büyüyen Salisilik asit de içerisinde barındıran bu günlük ağır nemlendirici cilt üzerindeki aknelerin azalmasına ve giderek yok olmasını sağlıyor. Ağır kremsi formu ile cildi nemlendirirken ipeksi görünümüne kavuşturuyor. 

EVET NEW WELL DERMA INTENSİVE MOSİTURE DAY CREAM NASIL KULLANILIR?

Bu kremi kullanmadan evvel kesinlikle cildinizin makyajdan büsbütün arınmış ve ellerinizin duru olmasına itina göstermelisiniz. Sabahları uyandığınızda ya da öncesi cildinize parmak uçlarınızla masaj yaparak uygulayacağınız “Derma Intensive Mositure Day Cream” cildinizin gün uzunluğu gereksinimi olan nemi karşılayarak kusursuz bir elde etmenize imkan sağlıyor. 

Gün içerisinde isteğe nazaran 1 yahut 2 kez uygulayabilirsiniz.

Kremin içerisinde mekan alan unsurlara karşı bir alerjiniz var ise kesinlikle bir bilirkişiden destek almalısınız. 

NEW WELL DERMA INTENSİVE MOSİTURE DAY CREAM FİYATI NE KADAR?

Piyasadaki sair ağır nemlendiricilere nazaran epeyce makul bir fiyatı olan “Derma Intensive Mositure Day Cream” 47 ml kahverengi tombul cam şişelerde tam 59,90 TL‘ye satılıyor.

Yorum Ekle