Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
New Well Gece Kremi: Ne işe yarar? Nasıl kullanılır?

New Well Gece Kremi: Ne işe yarar? Nasıl kullanılır?

New Well Kremi uyku sırasında cildinizi sıklaştırmak, sabaha ışıl ışıl ve kusursuz bir cilt ile uyanmak velev misiniz? New Well gece kremi, içerisindeki yararları binlerce öz sayesinde adeta pürüzsüz cilde kavuşmanızı sağlıyor. Ne işe yarar? Nasıl kullanılır? Tüm detaylar haberimizde.

yatmadan evvel cilde yapılan her bakım hem yaşlanma geciktirici hem de pürüzsüzleştirici tesir taşıyor. Bu noktada ihtimamlı bir bakım yapmak cildinizdeki tüm problemlerden kurtulmanıza yardımcı olabilir. Evet bu nasıl olacak? New Wel markasının piyasaya yeni sürdüğü daha raflara yeni dizilen Kremi” adeta tüm bu beklentilerini karşılamaya yardımcı oluyor.  New Well markası önümüzdeki günlerde çıkardığı eserlerle adeta damgasını vuracak. Kozmetik kesiminde Hercai serisindeki Reyyan yani Ebru Şahin ile büyük bir çıkış yapan New Well’in eserleri beklentileri karşılarken tıpkı devirde fiyatlarıyla bütçenizi çok zorlamıyor. Gelin birlikte New Well markasının kremini inceleyelim:

NEW WELL GECE KREMİ ÖZELLİKLERİ:

Uyku esnasında cildin üst tabakasının yenilenmesini sağlayan New Well gece kremi, pütür pütür duran yapıyı yok eder. Gece boyunca ciltte bakteri oluşmasını engelleyen bu krem, yeni sivilce oluşmasına müsaade vermiyor. Yaş ilerledikçe ortaya çıkan ince çizgileri toparlayarak azalmasına imkan sağlayan bu krem, cildi toparlayarak sıkışmasına yardımcı oluyor. İçerisindeki Argan yağı sayesinde egzama üzere cilt rahatsızlıklarını tedavi etmede hayli başarılı rol oynuyor. Günlük kremin içerisinde bölge alan Hyalüronik Asit tıpkı halde bu kremin içerisinde de mahal alıyor. Hyalüronik Asit ilerleyen yaşlarda üretimi yeterlice yavaşladığı için cildin kurumasına sebep olur. Gece kreminin içerisinde nokta bu unsur cildin kurumaması için elinden gelen desteği sağlıyor.  Bu kremin içerisinde taraf alan sair bir unsur ise B3. Vitamin B3’ün cilde yararı ise leke giderici ve beyazlatma özelliği taşıyor.

TIKLA OKU: NEW WELL GÜNLÜK AĞIR NEMLENDİRİCİ CİLT BAKIM KREMİ 

PEKİ NEW WELL GECE KREMİ NASIL KULLANILIR?

Kremi kullanmadan evvel katiyen ellerinizin pak, cildinizin makyajdan külliyen arınmasına ihtimam göstermelisiniz. Kremin içerisinden aldığınız bir ölçü kremi cildinize masaj yaparak şıkça yedirin.

Her gece yatmadan evvel bir kez pratiğiniz ehil olacaktır. Kısa müddette tesirlerini sizler de fark edeceksiniz.

NEW WELL GECE KREMİ NE KADAR?

Derma Advenced Night Repair Cream ismi ile satışa çıkan 47 ml şişelerde satılan bu kremin fiyatı 59,90 TL‘dir.

Yorum Ekle