Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Netflix’te En Çok İzlenenler

Netflix’te En Çok İzlenenler

Netflix, son vakitlerde karlılık konusunda küçük meseleler yaşasa da; birbirinden değişik seri ve sinemalara konut sahipliği yapmaya devam ediyor. Netflix’in en çok izlenen imalatları ise birbirinden değişik seriler. Pekala Netflix’in en çok izlenen prodüksiyonları listesi nasıl oluşuyor? Sizin için bu prodüksiyonları irdeledik.

Dorukta hangi prodüksiyon bulunuyor?

Tepede açık ara farkla Stranger Things’in üçüncü serisi bulunuyor. Retro-fantastik ortamında çok prensip imza atan ve birtakım Stephen King hikayelerinden ilham alan Stranger Things’in üçüncü serisi 65 milyon abone tarafından izlendi. Elbette bu rakama, seriyi aşikâr platformlardan yasa dışı olarak izleyen bireyler dahil değil. Stranger Things şu anda dijital platformun amiral gemisikonumunda

2. Umbrella Academy

Netflix’in en çok izlenen prodüksiyonları arasında ikincilik rolünde tekrar fantastik bir eser  bulunuyor. Çizgi roman uyarlaması Umbrella Academy, Şubat ayında yayınlandı ve 45 milyon aboneye ulaşmayı başardı.

3. Sex Education

Asa Butterfield, Gillian Anderson (kendisini X-Files’dan tanıyoruz), Ncuti Gatwa ve Emma Mackey üzere isimlerin yan aldığı Sex Education isimli seri, 40 milyon abone tarafından büyük keyifle izlendi.

4.  Other Planet

Dördüncü sırada bir belgesel bulunuyor. Other Planet, yasal yollardan 33 milyon kimseyi ekranın önüne kilitledi.

5. Unbelievable

T. Christian Miller ve Ken Armstrong’un birebir isimden uyarlanan yapıtı “Unbelievable” 32 milyon kimseye erişmeyi bildi.

6. Dead to Me

Christina Applegate ve Linda Cardellini’nin kalemlerinden dökülen Dead to Me, yüksek eleştirmen puanları almayı bildi; 30 milyon insanla beyaz camda buluştu.

Yorum Ekle