Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Netflix’in Yeni Serisi Witcher, Şimdiden Tam Puan Aldı!

Netflix’in Yeni Serisi Witcher, Şimdiden Tam Puan Aldı!

Netflix’in, yerkürenin en başarılı oyunlarından biri olan serisinden uyarladığı TV serisi için geri sayım başladı. Rivia’lı Geralt, 20 Aralık 2019 tarihinde, dünyaca ünlü TV platformu üzerinden izleyicilerle buluşacak. 

Mistik, pragmatik ve karizmatik Geralt, para karşılığında yaratıkları avlıyor. Witcher, üç oyun ve sayısız genişleme paketi ile gerek konsol, gerekse PC platformunda inanılmaz muvaffakiyetler elde etti. Pek çok oyun otoritesine nazaran ; RPG segmentinin en çarpıcı figürlerinden biri.  Hatırı sayılır seviyedeki oyun tutkunu ve bilirkişiye nazaran de oyun tarihinin en güzel serisi. O denli ki; oyunlardan sonra sayısız çizgi roman ve kitaba da ilham menşesi oldu.

Karakterin yayın haklarını ele geçiren Netflix, turnayı gözünden vurmuş üzere gözüküyor. Seri, 20 Aralık 2019 yılında gösterime girecek olsa da, birtakım film otoriteleri tarafından izlendi bile. 

Ünlü film otoritesi Aymeric Porthernaud, “Serinin birinci iki kısmını izledim. Beyaz perde ve beyaz cam yerküresinde gördüğüm en güzel savaş koreografilerine tanık oldum. Gerek güldüm, gerekse çığlık attım” açıklamasında bulundu. Başka bir otorite Lauren S.Hissrich ise “Seriyi seyredenler ve seyredecek olanlar çok lakin çok şanslı” diyerek, evvelki açıklamaya destek verdi.

The ‘da, kült karakter Geralt’ı; Man of Steel, Batman V. Superman: Dawn of Justice ve Justice League üzere sinemalarda Superman rolünde gördüğümüz Henry Cavill üstlenecek. Henry Cavill artık tayt ve pelerine veda etmiş üzere gözüküyor. Cavill’in yanı dizide Freya Allan (Ciri) ve Anya Chalotra (Yennefer-Cintra Prensesi) da uzunluk gösterecekler.

Birinci seri kısımları şu biçimde sıralanacak:

Kısım 1: “The End’s Beginning” 
Kısım 2: “Four Marks” 
Kısım 3: “Betrayer Moon” 
Kısım 4: “Of Banquets, Bastards and Burials” 
Kısım 5: “Bottled Appetites” 
Kısım 6: “Rare Species” 
Kısım 7: “Before A Fall” 
Kısım 8: “Much More

Yorum Ekle