Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
“Motorola Razr’ı Kullanırken Dikkatli Olun”

“Motorola Razr’ı Kullanırken Dikkatli Olun”

Motorola’nın yıllar sonra yeni bir formla tasarlayarak piyasaya sürdüğü katlanabilir akıllı telefonu Razr, kısa bir vade evvel ön siparişe sunuldu. 1500 Dolar etiketiyle epey pahalı telefonlardan biri olan Motorola Razr, büyük bir sürpriz olmazsa Türkiye’de resmi kanallardan satışa sunulmayacak. Gelgelelim elbette cihazı yurt dışından sipariş edebilirsiniz. Buraya kadar her şey sıradan. Pekala, Razr’ı nasıl kullanacaksınız? Evet, Motorola’ya nazaran Razr’ı kullanırken birtakım noktalara dikkat etmeniz gerekiyor.

Yeni telefonu Razr için bir görüntü yayınlayan Motorola, katlanabilir akıllı telefonu için değerli kimi noktalara dikkat çekiyor. Bilindiği üzere Motorola Razr, katlanabilir, esnek bir ekrana sahip. Dolayısı ile isminin, Samsung’un Galaxy Fold ve Huawei’nin Mate X modelleri üzere birtakım arıza meseleleriyle karışmasını istemiyor.

Motorola’nın yayınladığı medyada, Razr’ı kullanırken kullanıcıların dikkat etmesi gereken birtakım ipuçları var. Mesela telefonu kullanırken ekranın ıslak olmaması, ceketinizin cebine koymadan evvel katlamanızın gerektiği, ekranda sinema bandı kullanmamanız ve öte yandan ekranı keskin objelerden de uzat tutmanız telefonun uzun ömürlü olması açısından epeyce değerli.  Motorola’nın hazırladığı bu görüntüyü çabucak yukarıda izleyebilirsiniz.

Yorum Ekle