Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Koltuk altı roll on nedir? Roll-on zararlı mıdır? Meskende roll-on nasıl yapılır?

Koltuk altı roll on nedir? Roll-on zararlı mıdır? Meskende roll-on nasıl yapılır?

Hatunların en çok kullandıkları ve çantalarından ayırmadıkları roll- on artık hayatımızın bir kesimi haline geldi. Günlük kullandığınız koltuk altı roll-on’u hanenizde kendinizde yapmak velev misiniz? İşte adım meskende roll-on prodüksiyonu… Koltuk altı roll on nedir? Roll-on zararlı mıdır? Konutta roll-on nasıl yapılır? Karşılığı metnimizde.

Vücut için çok sağlıklı olan terleme, koku yaymaya başladıkça rahatsız etmeye başlar. Devirle can sıkıcı olan ter kokusu, hava sıcaklıklarının artmasıyla kendini göstermeye devam eder. Topluluk içerisinde de rahatsız eden ter kokusunu önlemek için birbirinden farklı sistemlerle ortadan kaldırmak mümkündür. Koltukaltı kokusunu önlemek için her gün duş alınmalı her gün alınamıyorsa bile en az 2 günde bir duş yapılmalıdır. Bir sair metot ise roll on kullanmaktır. Münhasıran hatunların çantasında kesinlikle taşıdıkları roll on marketlerden kozmetik mağazalarına kadar birçok mekanda satılıyor. Ter kokusunu önleyici roll-on yapmak düşündüğünüz kadar güçlükle değil. Hanede roll on yapmak isterseniz hazırladığımız yazıyı kesinlikle incelemelisiniz. 

MESKENDE ROLL ON IMALATI:

MATERYALLER

8 gram
50 Hindistan cevizi yağı
15 balmumu boncukları
35 gram Shea Yağı
10 gram pembe kil
7 gram kabartma tozu
2 damla uçucu adaçayı yağı
5 damla uçucu greyfurt yağı

HAZIRLANIŞI:

Boş roll-on şişesini 20 dakika buzlukta bekletin.

Badem yağı, hindistan cevzi yağı ve balmumu boncuklarını bir kabın içine koyup eriyene kadar benmari adabı ısıtın. Boncuklar eridikten sonra kabı bir kenera alın ve shea yağını içine ek edin. 1-2 dakika soğumaya bırakın.

Karışım soğuduktan sonra geri kalan gereçleri ek edin. Daima karıştırmayı unutmayın. Uçucu yağları da ekledikten sonra karışımı 5-10 dakika buzdolabında bekletmeye alın. 

Buzluktan roll-on şişesini çıkarın ve içine yavaş yavaş hazırladığınız karışımı doldurun. Bir bekletin. Gece boyunca hazırladığınız roll-on karışımı katılaşacak ve tasarrufa hazır olacak.

İşte bu kadar!

Yorum Ekle