Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Kıvırcık saçlara hususî şampuan teklifleri 2020

Kıvırcık saçlara hususî şampuan teklifleri 2020

Kıvırcık saçların parlak ve canlı görünmesi için her vakit düzgün bakım yapmak gerekir. Bu bakım hem kıvırcık saçların daha kolay şekillenmesini sağlayacaktır. Pekala kıvırcık saçlar hangi şampuanı kullanmalı? Kıvırcık saçlar için şampuan var mı? Tüm detaylarıyla metnimize atabilirsiniz…

Kıvırcık saç, kolay kolay biçim almayan birebir hengamda sık sık kabarık görünerek can sıkıcı bir hale dönüşebilir. Banyo sonrasında tarama süreci yapıldığı halde karışması kolay olan ve bakım konusunda ustalık gerektiren kıvırcık saç, cansız ve yıpranmış görünebilir. Bu yüzden kıvırcık saçlara sahip olan bireyler saçlarını yıkarken, nispeten dikkat etmeli ve saça zarar veren sülfatın kesinlikle kullandıkları şampuanlarda bulunmamasına itina göstermelidir. Kullanacağınız rastgele bir şampuan kıvırcık saçların denetim alamayacak bir duruma gelmesini sağlayacaktır. Kozmetik yerküresinde da eser çeşidi az bulunan kıvırcık saçlara hususî şampuanları mercek altına aldık. Hem saça bakım yapacak, hem de daha parlak ve canlı görünmesine yardımcı olacak kıvırcık saç şampuanların incelemesi için haberimizin detaylarını inceleyebilirsiniz.

KIVIRCIK SAÇLAR HANGİ ŞAMPUANI KULLANMALI?

 1- Milkshake Curl Passion Kıvırcık Saçlar İçin Şampuan / 114,00 TL

Parlak ve sağlıklı buklelere sahip olmak isteyenlere müjde! Şahsi vitaminler barındıran bu şampuan, saçların gereksinimi olan nemi birinci pratikte karşılar. Tıpkı devirde saçları parlak ve yumuşak yaparak, saçı yıpratmadan nazikçe temizler. Tıpkı hengamda bu şampuan, günlük tasarruf için nispeten elverişlidir.

 

 

 

2-Kerastase Bain Oleo Curl – ve Kıvırcık Saçlar için Şampuan / 60,00 TL

Kıvırcık saçlar için kişisel olarak geliştirilmiş formülü sayesinde, saçın muhtaçlığı olan tüm vitamin ve mineralleri barındırır. Sağlıklı ve canlı görünen kıvırcık saçlara kavuşmak, bu şampuan sayesinde çok sıkıntı değil. yıkamada bile tesirini gösteren bu şampuan, içerinde bulunan ağır ölçüde gliserin ile saçın nemlendirilmesine yardımcı olur. 

3-Kerastase Discipline Curl Ülkü Cleansing Conditioner Şampuan / 104,00 TL

Ağır kıvamı olan bu şampuan, saç derisine masaj yaparak uygulandığında mükemmel sonuçlar elde etmenizi sağlıyor. Hem kokusu hem de kremsi yapısıyla kullananlar tarafından çok beğenilen bu şampuan , saçı besleyerek kolay halde taramaya da yardımcı oluyor.

Yorum Ekle