Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
İşte Samsung’un Sır Telefonu: SM-G715F!

İşte Samsung’un Sır Telefonu: SM-G715F!

Samsung, birebir anda çok sayıda akıllı telefon üzerinde çalışıyor. Bilinen modellerden en popüleri elbette şubat ayında tanıtılacak Galaxy S11 olurken, ’nin tasarım detayları da kısa bir vade evvel sızmıştı hatırlarsanız. Artık ise yeni bir model hakkında daha haber geldi.

2020 yılının birinci yarısında Galaxy S11, akabinde Galaxy Fold 2 ile raflara çıkmayı planlayan Samsung, öte yandan tanınan A serisi modellerinin halefleriyle de kullanıcıları bir defa daha karşılayacak. Başkaca son vakitlerde Samsung’un bütçe dostu bir “Galaxy S10 Lite” ile de tekrar S10 ailesinin ateşini yakabileceği haberi de kulağımıza çalındı. Fakat yeni bir model var ki, şimdilik kimseler ne olduğunu bilmiyor.

GalaxyClub’da çıkan habere nazaran Samsung, şimdilerde SM-G715F kod ismiyle bilinen yeni bir akıllı telefon üzerinde çalışıyor. Gelgelelim bu modelin ne olduğu şimdilik sır. Bu model A serisinden Galaxy A71 de , öte yandan Galaxy S11 Mini de olabilir. bekleyip göreceğiz.

Ek bir parantez: Samsung, SM-G710 kod ismiyle yıllar yıllar evvel Galaxy Grand 2 telefonunu piyasaya sürmüştü. “SM-G715F” de bu seriye misal olmasıyla dikkat çekiyor. Gelgelelim Samsung’un bu eski modelini mezarından çıkartmaycağına emin üzereyiz. Tekrar de elbette bilinmez, bekleyip göreceğiz.

Yorum Ekle