Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
İşte Logitech G’nin Yeni Yıldız Ürünleri!

İşte Logitech G’nin Yeni Yıldız Ürünleri!

Oyun teknolojileri ve ekipmanlarının öncü markası Logitech G, geçtiğimiz aylarda duyurduğu iki yeni eseri olan PRO X ve  LIGHTSPEED ile hem oyun deneyimini hem de profesyonel yayınları mükemmelleştiriyor. En çok satan oyuncu mouse’u G502’yi LIGHTSPEED teknolojisiyle yine tasarlayan marka, Blue Microphones ile ortaklaşa geliştirilen ve VO!CE yazılımının birinci adımını simgeleyen PRO X ile de tüm kullanıcıların sesleri bir profesyonel üzere duyabilmesini ve birebir kalitede konuşabilmesini sağlıyor. Her iki eser de şimdiden kullanıcıların göz bebeği olmuş durumda.

Logitech G PRO X

Logitech G HUB gelişmiş oyun yazılımı kullanılarak aktifleştirilen Blue VO!CE, ak ve profesyonel ses iletişimi sağlayan gerçek vakitli bir mikrofon tesiri yaratıyor. Oyuncular bu sayede seslerini zatî tercihlerine nazaran ayarlayabiliyor, böylelikle ekip arkadaşları seslerini daha yeterli duyabiliyor ya da profesyonel bir yayıncı üzere ses çıkarabiliyorlar.

Alışılmışın dışında, oyuncular Blue VO!CE ile entegre kayıt ve oynatma işlevini, seslerinin benzersiz rengi ve tınısına en münasebetli opsiyonu görecekleri evvelden belirlenmiş bir filtre profilini süratlice seçmek için kullanabiliyor. Ayrıyeten Blue VO!CE’in gelişmiş modu, daha üst seviye bir şahsileştirme seviyesi ile ilgilenen oyunculara ses geliştirmeleri için profesyonel efektler de sunuyor.

Logitech LIGHTSPEED

Logitech’in titizlikle tekrar tasarladığı LIGHTSPEED oyuncu mouse’unun birinci versiyonundaki dizaynı ve özellikleri korunurken, bu özelliklere LIGHTSPEED ve POWERPLAY kablosuz teknolojileri eklendi ve yükü da 7 gram azaltıldı. Logitech G mühendislik ve tasarım ekipleri bunu mümkün kılmak için, G502’nin ince duvar dizaynıyla iç iskelet kasası dahil her bir ögesini yine kıymetlendirdi ve Logitech G PRO kablosuz oyun mouse’unun çığır açan yeniliklerini birleştirdi.

Yeni Logitech LIGHTSPEED hem vakitsiz hem de asrî. Logitech, eserin mekanik ve elektrik yapısını, armağanlı LIGHTSPEED kablosuz teknolojisini ve POWERPLAY kablosuz şarjını, şirketin yeni nesil HERO 16K sensörünü de (High Efficiency Rated Optical) içeren karma bir dizaynda buluşturdu. Sonuçta, kullanıcısına adeta kendisinin bir uzantısı üzere hissettiren ve oyunda kaybolmasına müsaade veren en son teknoloji oyun mouse’u ortaya çıktı.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Yorum Ekle