Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

You must login to ask a question.
iPhone SE 2 Plus İçin Heyecan Verici İddia!

iPhone SE 2 Plus İçin Heyecan Verici İddia!

Uzun devrandır beklediğimiz iPhone SE 2 için hala beklemeye devam ederken, daha evvel duyduğumuz iPhone SE 2 Plus hakkında yeni malumatlar ortaya çıktı. Bu telefonun 2021’in birinci yarısında çıkabileceği ve telefonun yeni bir parmak izi tarayıcısı tasarımı sunacağı belirtiliyor.

Haberlerin kaynağı, Apple hakkında isabetli kestirimler yapan analist Ming-Chi Kuo. Kuo, daha evvel de duyduğumuz iPhone SE 2 Plus’ın tam ekran dizaynla geleceğini, gelgelelim Face ID işlevi sunmayacağını söylemişti. Evvelki dedikoduya nazaran cihaz, Face ID bölgesine güç düğmesiyle bütünleşik bir Touch ID işlevi sunacak. Böylelikle ekranın altındaki düğmeye de gerek kalmayacak.

Argümanını tekrarlayan Kuo, parmak izi tarayıcısının “yeni bir tasarım” sunacağını savına ekledi. Analistin yeni tasarım ile düğmesin yeni konumundan ve formundan mi, yoksa diğer değişikliklerden mi bahsettiği bilinmiyor. Kuo’nun verdiği bir gayrı yeni malumat, iPhone SE 2 Plus’ın LCD ekranla olması. “SE” harflerini taşıyan bir iPhone’un daha az maliyetli LCD ekranı tercih etmesi sürpriz değil.

Telefonun 2021’de gelmesi bekleniyor gelgelelim bir kaynak, iPhone SE 2 Plus’ın 2020’nin ahir çıkacağını da söylemişti. iPhone SE 2 ve iPhone 12 serisi tanıtılana kadar SE 2 Plus modeli hakkında çok şey duymayabiliriz.

Yorum Ekle