Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

You must login to ask a question.
Honor View 30’dan Baş Karıştıran Sızıntı

Honor View 30’dan Baş Karıştıran Sızıntı

Honor View 30‘un 26 Kasım’da tanıtılması bekleniyor. Cihazla ilgili birkaç daha evvel gelmişti lakin yeni sızıntı, bildiğimizden çok farklı bir cihazı gözler önüne seriyor.

Web sitesi 91mobile tarafından paylaşılan fotoğrafların (aşağıda) “sağlıklı bir asıldan” geldiği argüman ediliyor. Fotoğrafta Honor View 30 ve Honor V30’u gördüğümüz ileri sürülüyor. Fotoğraflar, evvelki sızıntılardan birkaç yandan farklı. Birinci olarak cihazda dört art olacağı söyleniyordu lakin çizimlerde yalnızca üç kamera görüyoruz. Buna ek olarak daha evvelki sızıntılarda kameraların merkezde, kare biçimli bir blok içerisinde bulunduğu görünüyordu. Yeni çizimlerde kameralar, dikdörgen bir blok içinde, sol üstte mekan alıyor.

[Exclusive] Honor V30 press images confirm punch-hole display with dual selfie camerashttps://t.co/drKxG4XSLb

— 91mobiles (@91mobiles) November 18, 2019

Hangi sızıntının gerçek söylediğini anlamak, şu an için pek kolay görünmüyor. Honor View 30 ve Honor View 30 Pro hakkında dedikodular bir müddettir yapıldığından sızıntılar, iki farklı telefonu gösteriyor da olabilir.

Telefonun öbür özellikleri arasında kenarda bulunan parmak izi sensörü, olmayan kulaklık girişi ve ön için delikli ön yüz var.

View 30’un tanıtılacağı 26 Kasım’da yeni haberler öğreneceğimizden eminiz.

Yorum Ekle