Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Göster Kendini Aktifliği 4 Kentte Başlıyor

Göster Kendini Aktifliği 4 Kentte Başlıyor

Oyunseverler ile Perdigital.com yayıncılarını bir araya getiren “Göster Kendini” aktifliğinin üçüncüsü, #gösterkendini 4×4 ismiyle 26-27-28-29 Ekim tarihlerinde, sırasıyla Adana, Ankara, Bursa ve İzmir’in beğenilen alışveriş merkezlerine ilişkin açık otoparklarda konumlanacak oyun tırının hem içinde hem de etrafında gerçekleşecek. #gösterkendini tırı, 26 Ekim’de M1 Adana, 27 Ekim’de ANKAmall, 28 Ekim’de Bursa Korupark ve 29 Ekim’de İzmir Optimum’da bulunacak. Birinci iki #gösterkendini etkinliğinden farklı olarak bu kez aktiflik vadesince yalnızca PUBG Mobile oynanacak.

Iştirakin fiyatsız olduğu ve her gün saat 10:30’dan 19:00’a kadar devam edecek olan etkinliklerde, armağanlı turnuvalar, saat başı çekilişler ve çeşitli müsabakalar düzenlenecek. Başkaca iştirakçiler, etkinliklerde yayıncılarla tanışma, sohbet etme ve PUBG Mobile oynama talihine sahip olacaklar. 26 Ekim Adana aktifliğine yayıncılardan Egoist Pati, Kızıl Pati, Tugay Gök, Zeon; 27 Ekim Ankara aktifliğine Bloodrapper, Doch, Egoist Pati, Kızıl Pati, Tugay Gök; 28 Ekim Bursa’da Barış Can, Ersin Yekin, Mezarcı, Miranda, Zeon ve 29 Ekim İzmir aktifliklerine Barış Can, Ersin Yekin, Mezarcı, Miranda katılacak.

Iştirakçileri çeşitli ikramlar bekliyor

Perdigital.com – ininal iş birliği, ETİ Maximus ve HONOR sponsorluğunda düzenlenecek olan aktiflik kapsamında “oyun bitmesin” diyen Red Bull da tekrar oyunseverlerin yanında olacak. Aktifliğe katılanları ise pek çok armağan bekliyor! Öncelikle aktiflik yerine gelen tüm iştirakçiler 1 adet PUBG Mobile materyal sandığı kazanacak. Ayrıyeten tıpkı anda birbirinden farklı sahalarda düzenlenecek turnuva ve çekilişlerde UC’ler, PUBG Mobile tişörtleri ve şapkaları, 100, 50, 25 TL dolu ininal kartlar sahiplerini bulacak. Gün uzunluğu ETİ Maximus ve Red Bull ile güç depolayacak olan iştirakçiler, tır içerisindeki turnuvalarda HONOR marka cep telefonlarını deneyimleme imkanına da sahip olacak.

Perdigital.com İş Geliştirme ve Pazarlama Yöneticisi Serdar Pirnal #gösterkendini 4×4 aktifliğiyle ilgili olarak şunları söyledi: “İlk ikisini İstanbul’da gerçekleştirdiğimiz ‘Göster Kendini’, oyunculardan büyük ilgi gördü. Biz de bu heyecanı İstanbul dışına taşımak ve İstanbul dışındaki oyuncularla bir araya gelmek için bir oyun tırı dizayn ederek bu etkinlikler serisini organize ettik. Yayıncılar, turnuvalar, çekilişler ve birbirinden farklı müsabakalarla İstanbul dışındaki oyun tutkunlarıyla buluşacağımız için çok heyecanlıyız. Aktifliğe olan tüm markalara da teşekkür ediyoruz.”

ininal Oyun ve Espor Yöneticisi Nihan Dinç ise, “İstanbul’daki oyuncuların yanı Anadolu’daki oyuncularla tanışmak ve etkileşime geçebileceğimiz etkinliklerde mahal almak bizi çok memnun ediyor. Göster Kendini tırının terası ininal’ın şahsi turnuva sahası olarak tasarlanıyor. Oyuncuların kıyasıya yarışma edebilecekleri ininal Game Zone’da herkesin yeteneklerini sergileyebileceği turnuvalar ve yayıncılarla vakit geçirebilecekleri keyifli etkinlikler gerçekleştireceğimiz için çok mutluyuz” dedi.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Yorum Ekle